bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    universitede yaşanan utanç verici olaylardır. Her aklınıza geldiyinde utanmanıza neden olur.
    -1 ... bay ilginc adam
  2. 2.
    15 dk sonra başlayacak sınavımız için kapısı kapalı olan sınav salonuna paldır küldür giriş yapmıştık.içerde çok sayıda kişi vardı ve hepsi bize öldürecekmiş gibi bakıyordu.meğersem bir önceki sınav daha bitmemiş.çok utanmıştım çok.
    4 ... emresia
  3. 3.
    kantin fiyatlarını boykota çağıran bi kıza siktir ol git bakışı atmıştım yanımdaki arkadaş da kıza niye satıcıymış gibi davranıyosun demişti.
    şimdi düşününce utanırım ama o zamanlar solculara alerjim vardı, normaldi yani.
    3 -2 ... vauvenargues
  4. 4.
    Aklınıza 'geldiyi' için utanacağınız durumlardır.
    4 -1 ... nikimikabuletartik
  5. 5.
    sessize alınması unutulan telefonun derste yüksek bir sesle çalması. ısrarla çalması, kocaman çantanın içinde telefonu bulamamak allah'tan hoca anlayışlı da espriyle geçiştirdi durumu, bir de derste girilen gülme krizi var ki hocaya derse ara verdirmişliğim vardır.
    ... yarmagul
  6. 6.
    akım makineleri dersinde çok karışık bir formülü makineyle hesaplarken arkada sıralardan bir cevap geldi ve doğru olduğunu anlamak için herkes bulduğu cevabı söylüyordu. ben farketmeden hoca tahtadan bir değerle oynamıştı. hocanın yanıma gelip hesapladın mı ? diye sorduğunda evet hocam hesapladım dedim. halbuki hesaplayamamıştım tam olarak daha farklı bir değer çıkması lazımdı. ama ben tahtada değişen değeri görmemiştim bunu söylerken. daha sonra hoca bulduğum cevabı makinede görmek istediğinde bende hesap makinesini kapadım ve arkada sıradan gelen cevapla aynı değeri bulduğumu söyledim. ve hoca tahtaya yöneldi. formülün içersindeki değiştirdiği rakamı tekrar eski haline düzeltti ve bana nasıl buldun o değeri diye gülümseyip sordu. o an öyle bir morardım ki o gün bugün ezbere iş yapmamaya özen gösteriyorum.
    1 ... babanpezo
  7. 7.
    Telefonumu birgün önce kardesim kullanmıstı. Sabah okula cıkacagmda uyudugu icin kartını cikarip almis ve kendimi kartimi takmistim telefonuma. Üniversiteye dogru ciktm evden . Yolda kahvalti yaptim kahvedeki abilerle muhabbet derken vakit baya gec olmustu. Hizli bir sekilde derse yetistm birazda gec kalmisim aslinda. Girebilirim diyerek hocadan onay vermesinden once yerime oturmustum zaten. Derste 5 dk sonra telefon calmaya basladi. Herkes hafif hafif guluyordu . Telefonun zil sesi medineye varamadım ilahisi. Evet dogru duydunuz . Herkes birbirine bakiyor kimden geliyor falan diye. Ses benim cebimden geliyormus abiii yaa. Kardesim bir gün önce zil sesini degistirmis. Sinifta bildigin bi 15-20 saniye ilahi konseri verdim. Utandim lan.
    5 ... the big bad wolf
  8. 8.
    kürsüye en yakın yerde oturup arkadaşlarla kakara kikiri yaptığımız için dersten atılmak çok koymuştu...

yok ya aslında o şekilde bile eğlenmiştik*
    ... woyzeck
  9. 9.
    yoktur. dört sene boyunca hiç rezil olmamışım. ne cool adamım lan.
    1 -3 ... hayallerim vardi halbuki
  10. 10.
    Sahsen pek utandigim soylenemeyecek olsa da, arkadaslar tarafindan alinip zil sesi ''biz dort kisiydik gardas'' yapilan telefonumun ders içinde, sessizliğin ve ciddiyetin hüküm surdugu bir an icinde caldirilmasi. intikamim daha kötüydü ama..
    1 ... 1933 was a bad year