1. 1.
    Not ortalamasinin hic kimsenin sikinde olmadigi gereceginin farkina; mezun olduktan sonra diplomasi koltugunun altinda kapi kapi is ararken degil de hayatinin en verimli, enerjisi en yuksek caglarinda varmis oldugu icin, bu guzel zamanlarini hayvan gibi ders calisarak degil sosyalleserek eglenerek gecirmis ve geriye baktiginda yasanmamisliklarin pismanligini yasamayacak olan akilli tiptir. Aferin.
    1 -2 ... stan maslov
  2. 2.
    Üniversiteye seks yapmaya ya da kucaklarda gezmeye gelmiş tiptir. Benimki 3,64 tü.
    1 ... elvis presley
  3. 3.
    üniversiteye göre değişir o durum.
    ... van li gog
  4. 4.
    lisansüstü öğrenim** hedefi yoksa doğrusunu yapan tiptir.
    ... oglan midir adam midir bilemem
  5. 5.
    ne olmuş yani.

ben 4 üzerinden 3.50 ortalama ile evinde çocuk pohpohlayan aylak aylak koca parası yiyen kızlar biliyorum.

not:benim ortalamam 4 üzerinden 2.80- 2.90 falandi..
    -1 ... diablo1987
  6. 6.
    ortalaması 3,5 üstü olup da utanmadan adamım diye gezenlere acıyarak bakıyordur.
    2 -3 ... fanfan la tulipe
  7. 7.
    Hiçbir kaybı olmayan kişidir. Ne de olsa üniversiteyi bitirince de işsiz kalacaksın. Burası Türkiye...
    3 ... lonely detective
  8. 8.
    normal bir üniversitede ortalaması 3.5 üzeri olan insan oranı yüzde 10 falan olur aq. Kağıt üzerindeki üniversiteleri bilemem tabi.
    ... mahmut sezar
  9. 9.
    Normal olan tiptir. Çoğu zaman ortalamanın 3'ün üstünde olması yetiyor. Notlardaki her şeyi ezbere bilmenin bir önemi yok ki o bilgiyi yorumlayamadıktan, sorunlara çözüm üretemedikten sonra. O yüzden hem gezip hem dersine çalışan her zaman bir adım daha öndedir.
    ... ojeli hatun
  10. 10.
    Pokemon animesi bağımlılığı yüzünden ders çalışmamış olabilir. Sonuçta 15 sezondan fazla Pokemon.
    ... betonayakkabi