1. 1.
  kerizliktir afedersin...

  aranızda birçok genç var. birçoğunuz tecrübesizsiniz biliyorum. 17-18 yaşlarındasınız ve kanınız kaynıyor 100 derece. kaynasın tabii. üniversite çağları bir insanın en mutlu, en özgür ve en verimli çağlarıdır. sevgiliniz varsa sakın onun için tercih yapmayın. neyi ve nereyi istiyorsanız orayı yazın. sonra ayrılınca başınızı taşlara vuracaksınız.

  bir abi tavsiyesi sadece... hele bu yaşlarda sevgiymiş aşkmış gelip geçer. size okuduğunuz bölüm kalır. ve 4 yıl çekmek zorunda olduğunuz o şehir. kimse için ideallerinizden vazgeçmeyin. olmadı uzaktan görüşün üniversite bitene kadar. gerçekçi hayalleriniz varsa tabii. ha buna gönlü razı gelmiyorsa yol verin gitsin zaten. öyleleri yakın da olsa uzaktır insana. kendi hikayemi anlatayım kısaca... onla ben aynı sınıftaydık. başta kendim ve bizim için daha iyi bir gelecek için sınava girdim ve hayalimdeki bölümü kazandım. ben sınavı kazandıktan 1 ay sonra ayrıldık. tercihler çoktan belli olmuştu... şu an aynı şehirdeyiz ve onu görmemek için dua ediyorum allah'a... yapmayın etmeyin... önce kendinizi düşünün. bencil olun biraz.

  son olarak: ailenizin düşüncesini de siklememezlik etmeyin. onlar sizin her şeyiniz...
  6 ... delicious
 2. 2.
  malını gördüm böylesini görmedim yoktur böyle biri.
  yoksa var mıdır lan? aboow hacı naptın sen yaa.
  4 ... bigun yine boyle gidiyoruz
 3. 3.
  aptallıkmış.
  1 ... swcn
 4. 4.
  insanın geleceğini karartabilecek bir hata ile sonuçlanabilir.
  1 ... mangdasire
 5. 5.
  sevgilisinin oldugu yer tutmaması durumdunda bari yakın olsun diye saçma sapan yerleri yazmak.
  ... niyebuislerhepbole
 6. 6.
  bu zamanda saçmalıktır. 40 yıllık evliler ayrılırken kendi boktan aşklarının sonsuz olduğunu sanan insanların saçmasıdır.
  1 ... amabenbensahiden
 7. 7.
  yapılacak en büyük hatalardan biri olabilir. *
  ... alfa isimasi