1. 1.
  annecim ben malım aslında biliyormusunuz? demek yerine, kendine daha yapıcı daha realist çözümler üretebilmiş kız çocuğudur. annecim kaydırdım, dua edin kaydırma yaptım yoksa odtü garantiydi biliyorsunuz? biliyoruz selincim biliyoruz.
  2 -2 ... hinka
 2. 2.
  sonuçlar açıklanınca eksen kayması yaşayacak kızdır.
  5 ... preston
 3. 3.
  sonuçların ona kayacağı kızdır ayrıca.
  2 ... epinephrin
 4. 4.
  bazı yanlışlıklar iyi sonuç verebilir. örnek vermek gerekir ise sınavın sonlarına doğru soru çözmekten sıkılmış olan ben, gözlerim şaşı bir şekilde kodlama yapıyordum kaydırdığımın farkına sınav bitimine yakın fark ettiğim için tekrardan silmek daha kötü olur diye düşündüm. sonuçlar açıklanmaya yakın ortalardan kaybolan ben ailemin mutlu bir şekilde aramasıyla farkına vardım kaydırdığım sorulardan bazıları tutmuştu ve şuan istediğim bölümü okuyorum. eğer ki kaydırmasaydım es kaza ailem bana kayacaktı. *
  ... borzecki
 5. 5.
  Hayattaki bütün başarısızlıklarına bir kılıf bulabilen ve bu konuda kendini uzman azleden kız grubudur. Aynı kızlardan şu şekilde cümleler duymanız olasıdır :
  _Hoca taktı bana anne yaa geçirmiyoo.
  _Ama sadece ben değil bütün sınıf sürünüyo.
  _Baba biliyosun ekonomik kriz var.
  _Bilgisayarı ders çalışmak için kullanıyorum sadece.
  1 ... atakanzi
 6. 6.
  okadar duyulmuştur ki artık kimseler inanmaz bu söze...
  ... varakvurak
 7. 7.
  kaydırma sayesinde belki de doğru cevap tutturacak kızdır. sınavı kazanacak zekada bir öğrenci, kaydırma hatasını yapmaz.
  ... girdap
 8. 8.
  sınavın ardından tüm arkadaşlarına fulle yakın sonuç çıkaracağını söyleyen kızdır aynı zamanda.
  ... dream of sand
 9. 9.
  hayatında bir sene kaydırma yapmış olan kızdır.
  1 ... karamuk
 10. 10.
  sınavın ona kaydırdığı gerçeğini inatla saklayandır. Yenilgiyi kabul etmeyendir. inatla ben kaydırdım sınav değil diyendir ama herkes neyin ne olduğunu bilir.
  ... ertuu