1. 1.
  yeter lan yeter. sözlüğe girince karşılaşıyorum yetmiyor youtube'da şarkı dinlerken karşıma çıkıyor ulan nereden geliyor bu reklam parası şeref yoksunları reklama para saçmak yerine eğitime para harcayın.
  4 ... jhnsky
 2. 2.
  Uyurken, ne olacaksin diye soranlara ben doktor olcam muhendis olcam hakim dedim ben reklamini gormeye basladim artik be. Iki universite bitirdik bize kimse demedi gel buraya gel buraya kendi imkanlarimizla okuduk. Yeni jenerasyon cok el bebek gul bebek ya.
  4 ... kale3112
 3. 3.
  Kendini, akademik çalışmaları, öğrenci yorumları, toplumsal ve kültürel etkinlikleri, sanayi etkinlikleri vb ile duyurması gerekirken sürekli reklam ile öğrenci çekmeye çalışan ticari kurum izlenimi veren çalışmalardır.
  1 ... ateori
 4. 4.
  Sadece tv'de değil, uludağ sözlük denen ergen forumunda da artmıştır.

  Adamlar biliyor işi. Burada Liseli popülasyonu çok fazla olduğu için doğru yapıyorlar valla bi şey de diyemiyorum.
  2 ... calcio
 5. 5.
  şu reklamlara bakarak üni tercihi yapacak 1 kişi yoktur.
  2 ... 0zgurluk
 6. 6.
  hareketli bir müzik eşliğinde ağzı kulaklarında öğrenci gruplarını gösteren kafa zikici reklamlardır. ulan herkes neşeli herkes gülüyor ee bu çocukların hiç mi derdi yok vize final büt müt?
  1 ... caranthir
 7. 7.
  Gına getirmiş, kusturucu , standarttam öteye gidemeyen reklamlardır. Birincisi bütün öğrenciler çok güzel değil, ikincisi hizmetlerin %60 ı öğrencilerin çoğunun umrunda değil, üçüncüsü ne kadar ekmek o kadar köfte demiyorsunuz da ilk beş bilmem kaç burs cart curt agahahah dolar çakıldı aynen, ayrıca gelecek tarrak gibi sizim ünide edebiyat okuyan ile başka ünide edebiyat okuyan çok mu farklı oluyor ahahahajssjjd tamm gelecek ayarlayan sizlersiniz teşk.
  Not:abd deki üniversite reklamlarından bahsediyorum yoksa gelecek açtıran güzel ülkem umutlu gençliğe el uzatan eğitim yuvalarıyla çevrili biliyoruz
  yani.
  Edit: bu arada öğrenci salaksa isterse altın kaplama sırada otursun ajajajajsjajssjsjssjsjssjsksr
  1 ... meruem
 8. 8.
  Üniversitemizi Instagram'da takip edin %25 ek indirim kazanın.
  2 ... simdi evet simdiyse hayir