1. 1.
  Her türlü sanayide dükkan açmanın kazanacağı versus.

  Aile şirketi olmuş, tek özelliği rektörün akrabası olması olan bir avuç tek hücreli yaşam formunu akademisyen diye doldurdukları, millet kıraathanesinden farkı olmayan Üniversitelerde okumanın hiç kimseye faydası olmayacağı aşikar.

  Türkiye'de üniversite okumak zaman kaybından başka bir şey değildir. insana akademik bir nitelik kazandırmaz. Tıp gibi iş garantili olan bölümler ve çıkınca iş bulacağınız markalaşmış bir kaç Üniversite dışında Kimsenin umursanadığı bir Kağıt parçası olan diplomanıza anlam katacak torpiliniz yoksa kendinizi heder etmeyin.
  11 -1 ... pich erkek
 2. 2.
  yanıtı ziya paşa'dan alalım:

  Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.
  1 -2 ... monk of monkmountain
 3. 3.
  yazar doğru noktalara parmak basmış. bizi de zamanında sanayiye bırakan olmadı zorla okuttular. hala da okuyoruz eşek gibi.
  1 ... caranthir
 4. 4.
  Sanayide dükkanı olanları da çok iyi günler beklemiyor *

  (bkz: endüstri 4 0)
  3 -1 ... lesley mateas
 5. 5.
  vakti zamanında sorulan soru üzerine yüksek lisans mezunu olduğumu belirttiğimde bir adet kaportacının önce burun kıvırması ve akabinde küçümser biçimde cümleler kurmasıyla bizim toplumda haklılığından yüzde yüz emin olduğum önerme.
  1 ... bob lee swagger
 6. 6.
  eğer odtü boğaz içi neym okumuyosanız harbi o 4-5 yıl kod yazın kesinlikle o sürede daha çok kazanırsınız.yada.gidin dükkan kiralayın bişey yapın,borsa öğrenin aq ne okuması 90 larda değiliz okuyuncada aç kalıyon zate.verecekleri 3 bin civarı para eşşek gibi çalışacan.ee ben zate o parayı şimdi yattım yerde vasıfsız kende kazanıyom ne okucam dedim siktir ettim okulu.mutluyum. evet...
  2 ... porno izlemeyen ergen
 7. 7.
  üniversiteyi yalnızca iş bulma işlevine sahip bir kurum sananları göstermiştir.
  3 -3 ... cukunu avuclayan barbaros ii
 8. 8.
  cevabı, domdom hayri den alalım;

  " teyzesi defterdar olanın, kendisi faytonla damda dolaşır. "
  -1 ... turin
 9. 9.
  üniversitedeki bölüme göre cevaplanası durum.
  ... oglum amcalara nikini goster
 10. 10.
  bir ikilemdir.

  üniversite mezunu arkadaş muhtemelen sanayideki arkadaşın yanına maaşlı işe gireceğinden ben sanayide dükkan açmak alır diyorum.
  1 -1 ... noxeca