1. 1.
  adana gayet ideal öğrenci dostu bir şehir. buraya gönül rahatlığıyla gelebilirsin. devasa ölçülerde bir kampüsü var ve tıp fakültesinden zimbil gibi kız düşüyor ilgilenirsen tabi.
  6 -5 ... mumbarsever01
 2. 2.
  5 yıl sivasda okuyan bir bünye olarak çoğu komşu ili gezdim.
  sivas kadar canlısını göremedim.
  (kayseri,yozgat,malatya,amasya,tokat,nevsehir, Kırşehir, Kırıkkale,aksaray,denizli)
  tek sorun büyük şehirlerden küçük şehirlere okumaya gelmek.
  sakın denemeyin derim.
  gençliginiz gider ve cebinize zarar.
  harcayacaginiz para ile yaşadığınız sehir de özel okuyun.
  kafanız rahat olsun.
  2 -2 ... chocolatefish
 3. 2.
  birkaç sene önce tercih yaparken şu şehrin kızları çok güzel oluyo ya orayı yazicam diyen ve ciddi ciddi de yazan kafasının içinde sığır siki kadar bile beyin taşımadığını düşündüğüm bir arkadaşım vardı. ondan sonra bu başlıktaki çocuğu bile yadirgamadim.
  sen nerde istersen orda oku. nerde karı kız ortam varsa oraya gidin. ömrünüzü amcık peşinde curutun amk vasıfsız adamları.
  3 -5 ... revy
 4. 3.
  izmir, bence en iyisidir.
  8 -3 ... santino
 5. 4.
  Isparta.
  1 -3 ... tarihcix
 6. 5.
  Bursa....
  2 -1 ... gercegintakendisi
 7. 5.
  istanbul...
  ... 2023 bor karteli
 8. 6.
  Eskişehirdir.
  Şehrin içerisinde iki büyük üniversite bulunuyor. Hem çok güzel hem güvenli bir şehir. Yukarıdaki yazara katılmıyorum. Hepimiz üniversite okuyoruz ve tabiki şehir faktörüde çok önemli. Üniversite hayatı denilince seks, sınırsız içki, sabahlar olmasın gibi bir algıya sahip olanlar ancak öyle düşünür. insan Akademik kariyer yaparken aynı zamanda gençliğinin en güzel yıllarını gezerek, eğlenerek, müzikle uğraşarak ve arkadaşlarıyla vakit geçirerekte yaşayabilir. Ve tabiki içinde bulunduğunuz ortam sosyal çevreniz ve yaşadığınız şehrin şartlarıda çok önemlidir. Hem gezip görüp hem eğlenerek aynı zamanda kendine vakit ayırarakta eğitim tamamlanabilir. Herşey ölçüye bağlı.
  Üniversite hayatı bir kez yaşanıyor ve size inanılmaz şeyler katıyor dolu dolu yaşayın
  6 -3 ... beatrixkiddo
 9. 7.
  Gonya olmayandır.
  1 ... serdarsl06
 10. 8.
  Mersin
  Adana
  Bursa
  Kocaeli
  Sakarya
  Eskişehir

  Bu sehirler genelde gündelik hayati ucuz olan sehirler fakat mersim ve adanada suriyelilerden dolayi kiralarda ciddi artis gosterdi ki önceleri kira bakimindan da cok ucuz sehirlerdi. Sosyal acidan daha detaylı arastirma yapılabilir.
  1 -1 ... x e deger veren adam