1. 1.
    üniversite hayatım ile ilgili en merak ettiğim konudur.

acaba hangisini yazsam.
    edit: karısında kızında değilim. benimde kardeşim ablam var. benim bahsettiğim imkanları fiyatlar insanları vb konular.
    2 -11 ... ugurlubir13
  2. 2.
    adana gayet ideal öğrenci dostu bir şehir. buraya gönül rahatlığıyla gelebilirsin. devasa ölçülerde bir kampüsü var ve tıp fakültesinden zimbil gibi kız düşüyor ilgilenirsen tabi.
    6 -5 ... mumbarsever01
  3. 3.
    5 yıl sivasda okuyan bir bünye olarak çoğu komşu ili gezdim.
    sivas kadar canlısını göremedim.
    (kayseri,yozgat,malatya,amasya,tokat,nevsehir, Kırşehir, Kırıkkale,aksaray,denizli)
    tek sorun büyük şehirlerden küçük şehirlere okumaya gelmek.
    sakın denemeyin derim.
    gençliginiz gider ve cebinize zarar.
    harcayacaginiz para ile yaşadığınız sehir de özel okuyun.
    kafanız rahat olsun.
    2 -2 ... chocolatefish
  4. 4.
    (bkz: ankara)

hem ucuz, hem de daha ciddi bir eğitimin verildiği ciddi üniversitelerin olduğu güzide şehrimiz.
    2 -1 ... cybernoetics
  5. 5.
    kiminanir bilmem ne nickli sana söylüyorum.

önyargıyla bir cm ileri gidemezsin. senin aklın fikrin pisse ben bilemem. daha bi kızın elini bile tutmadım henüz gerekte duymadım. evet şehir önemli. neden mi iti köpeği dolandırıcısı ne desen var.

hem ben aradığım imkanları bulamıyorsam neden orada okuyayım açıkla hadi!

edit: artistlik olsun diye demiyorum ama fen lisesi mezunuyum ortam arasam geçen giderdim boş bi üniversitenin boş bi bölümüne.
    1 -3 ... ugurlubir13
  6. 6.
    birkaç sene önce tercih yaparken şu şehrin kızları çok güzel oluyo ya orayı yazicam diyen ve ciddi ciddi de yazan kafasının içinde sığır siki kadar bile beyin taşımadığını düşündüğüm bir arkadaşım vardı. ondan sonra bu başlıktaki çocuğu bile yadirgamadim.
    sen nerde istersen orda oku. nerde karı kız ortam varsa oraya gidin. ömrünüzü amcık peşinde curutun amk vasıfsız adamları.
    3 -5 ... ifyouwannabewithme
  7. 7.
    izmir, bence en iyisidir.
    8 -3 ... del fuego
  8. 8.
    Isparta.
    1 -3 ... tarihcix
  9. 9.
    Bursa....
    2 -1 ... gercegintakendisi
  10. 10.
    Diyarbakır..