1. 1.
    Olması gerekendir. Geldigi yeri unutmayan kendini bilen insandır. mayasında varsa bozukluk universite bahane oluyor iste Ama her seye ragmen insan kalabilmek seni sen yapan degerleri koruyabilmektir marifet.
    6 ... dal sarkar kartal kalkar
  2. 2.
    Egosunu yenmiş insandır.
    1 ... fatality34
  3. 3.
    mütemadiyen parası olmayan insan.
    1 -1 ... guzelavratotu
  4. 4.
    Sağlam karaktere sahip olan insandır. Kolay kolay da bozulmaz.
    4 ... boby
  5. 5.
    Benimdir efenim o nevi şahsına münhasır.

Ne arkadaş ortamı ne de kızlar karakterimde zerre etki yaratmadı eskiden nasılsam üni. Öyleyim.
    5 ... yersiz yere yellenen yazar
  6. 6.
    inşallah 30 yaşına geldiği zaman kendini bozmaz. üniversitede yapamadım diyip karısını falan aldatan çok eleman vardır eminim.
    ... ben kucuk bir su samuruyum
  7. 7.
    özgürlük zehirlenmesine karşı dirençli insandır.
    bunun sonucu olarak, üniversite ortamında gençlere aşırı verilen "özgürlük" gazı sonucu özgürleşeyim derken başıboşlaşan tiplerden olmaz. sınırlarının farkında olması onu gerçekten özgür bir birey yapar.
    1 ... oglan midir adam midir bilemem
  8. 8.
    Olgundur, hayat erken başlamıştır, eğitimi esnasında aile ferdini yetirmiş olması muhtemel. Çok kıvama sokuyor insanı. ama birilerinin gitmesi shard : (
    ... cpa en az 3 mil
  9. 8.
    benimdir. 12 yıldır icra ettiğim mesleğim konusunda * üniversite okudum. bırakın kendimi bozmayı, üniversitedeki hocalar iş teklif ettiler. beraber geliştirmeyi planladığımız projeler de cabası. övündüğümü sanmayın. gerçi 12 yıldır verdiğim emekle övünmek hakkım. fakat geldiğim yerde üniversite sadece diploma içindi; ve o beni bozmadı, ben onu bozdum. sınıf ingilizceyi benden geçti mesela. algoritma, veritabanı yine öyle. hocalar da kaliteli insanlar olup öğrencisin! tribine girmeyince değmeyin keyfime!
    ... soulngelica
  10. 9.
    Kesinlikle benimdir. *
    ... budamilolo