bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Olması gerekendir. Geldigi yeri unutmayan kendini bilen insandır. mayasında varsa bozukluk universite bahane oluyor iste Ama her seye ragmen insan kalabilmek seni sen yapan degerleri koruyabilmektir marifet.
  6 ... dal sarkar kartal kalkar
 2. 2.
  Egosunu yenmiş insandır.
  1 ... fatality34
 3. 3.
  mütemadiyen parası olmayan insan.
  1 -1 ... guzelavratotu
 4. 4.
  Sağlam karaktere sahip olan insandır. Kolay kolay da bozulmaz.
  4 ... boby
 5. 5.
  Benimdir efenim o nevi şahsına münhasır.

  Ne arkadaş ortamı ne de kızlar karakterimde zerre etki yaratmadı eskiden nasılsam üni. Öyleyim.
  5 ... yersiz yere yellenen yazar
 6. 6.
  inşallah 30 yaşına geldiği zaman kendini bozmaz. üniversitede yapamadım diyip karısını falan aldatan çok eleman vardır eminim.
  ... ben kucuk bir su samuruyum
 7. 7.
  özgürlük zehirlenmesine karşı dirençli insandır.
  bunun sonucu olarak, üniversite ortamında gençlere aşırı verilen "özgürlük" gazı sonucu özgürleşeyim derken başıboşlaşan tiplerden olmaz. sınırlarının farkında olması onu gerçekten özgür bir birey yapar.
  1 ... oglan midir adam midir bilemem
 8. 8.
  Olgundur, hayat erken başlamıştır, eğitimi esnasında aile ferdini yetirmiş olması muhtemel. Çok kıvama sokuyor insanı. ama birilerinin gitmesi shard : (
  ... cpa en az 3 mil
 9. 9.
  Aynı ben, birçok insandan çok daha özgürüm. Yurtta kalıyorum izin alıp kafam eseni yapabilirim gece çıkıp gidebilirim ama yapıyor muyum: hayır. Çünkü mesele bu, insan özgürken kendini koruyup kendi sınırını çizebiliyorsa o kişi 'kendi olup kendi kararlarıyla yaşayabilen prensipli insandır' . Birçok insan tanıyorum bana verilen özgürlüğün 1/10 u verilse çok daha kötü konuma düşebilecek, saf mı desem fazla açılmaya meraklı mı desem bu insanlara bilmiyorum. Bir insanı ölçmek için bence fazla özgürlük vermek lazım çünkü baskı altında herkes kapalı kalabilir bir yerde ama özgürken ne yapıp ne yapmayacağına kendi iradenle kadar veriyorsan işte bu senin seçimindir, işte bu gerçek bir sınamayı geçmenin başarıdır.
  -1 ... ilhamperimnerdesin
 10. 10.
  benimdir. 12 yıldır icra ettiğim mesleğim konusunda * üniversite okudum. bırakın kendimi bozmayı, üniversitedeki hocalar iş teklif ettiler. beraber geliştirmeyi planladığımız projeler de cabası. övündüğümü sanmayın. gerçi 12 yıldır verdiğim emekle övünmek hakkım. fakat geldiğim yerde üniversite sadece diploma içindi; ve o beni bozmadı, ben onu bozdum. sınıf ingilizceyi benden geçti mesela. algoritma, veritabanı yine öyle. hocalar da kaliteli insanlar olup öğrencisin! tribine girmeyince değmeyin keyfime!
  ... soulngelica