bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  üniversitelerin uyduruk konular ile alakasız insanlara verdiği gereksiz konferanstır. laf olsun torba dolsun. google'da arasan daha çok şey öğrenirsin. keşke türkiyedeki üniversiteler konferans vermek yerine bedava yemek dağıtsa, en azından faydalı olur.
  3 -1 ... anambunelan
 2. 2.
  Üniversitelerde yapılan bilimsel etkinlikler, içerik ve nitelik olarak üniversiteden üniversiteye hatta bölümden bölüme değişir.

  Kimi kurumlar bunu "bilimsel arenada boy göstermek için, sıradan konularla sıradan araştırmacılarla" yaparkan, kimi kurumlar gerçekten "yetkin isimlerle önemli konularda" bilimsel etkinlik yaparlar. Bir de bunların dışında "buluşma, tanışma, etkileşim yaratma" amaçlı olarak organize edilen etkinlikler vardır. Bu amaçla yapılan toplantılarda ne konuşulduğu çok da önemli değildir. Burada amaç çeşitli üniversitelerde çalışan eş dost tanıdığın davet edilerek öğrencilerin ve yeni araştırmacıların bu hocalarla tanışmalarıdır.

  Her ne amaçla yapılıyor olursa olsun, üniversite hayatının en kıymetli zaman dilimleri bu etkinliklerde geçirilen zamanlardır. En değerli dostlar, bu etkinliklerde edinilen dostlardır.
  2 ... aliklopedi
 3. 3.
  Geçen sene kendime olan güvenimi pekiştirmek için kendime has bir konu seçerek sunucu olarak katıldığım konferanstır. Bana çok katkısı oldu. Meslek hayatına başladığımda belki de bundan daha geniş kitlelere hitap etmem gerekecek. ilk sunum kötü geçebilir ama edinilen tecrübe hepsini unutturur. Tavsiye ederim.
  1 ... comegizligizli
 4. 4.
  Myo lara düşe düşe yardımcısının dıdısının dıdısı düşer. Nerde orada genel başkan. Çok ararsın daha.
  ... kale3112