bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    birçok kez itina ile indirilecek göt.

hayır kütüphanedeyim sanırsın nobel fizik ödülü alacak amk piçi bir bilmiş tavırlar, bir böyle ben zekiyim, ben aydınım havaları aklını siktiğim ben avustralya hükümetinin açtığı kontenjandan özel olarak istenilmişim sen götü boklu türk üniversitelerinde ona buna yalaklanarak( bazıları böyle yoksa çok çok iyi hocalar var) anca yamamışsın kendini kime bu bilmişliğin.
    7 -1 ... yalniz erkek veteriner hekim
  2. 2.
    akşama kadar koltuk üstünde oturduklarından birden ayağa kalkınca basınçla birlikte geri tepme yapar ve üniversite hocalarının götü sürekli kalkık durur. bu durum psikolojilerine de yansır ve sürekli bir kısır döngü içindedir. evet gerçek sebep budur.
    2 ... tankernejla
  3. 3.
    bir gün inmeye mahkum olan göt. (bkz: keser döner sap döner gün gelir hesap döner)
    1 ... dildilpakistan
  4. 4.
    Üniversite hocalarına estetik kaldırma ameliyatlarının ücretsiz olmasından kaynaklıdır.
    ... rotasi olmayan kaptan
  5. 5.
    sevgili yardımcı doçent dayımda
    gözlemlediğim durumdur.
    ... chase the white rabbit
  6. 6.
    puan vermek zorunda olduğu kağıtlar vererek sike sike indirilen göttür efendim.

(bkz: muhasebe)
    ... guru sovan ve banadura
  7. 7.
    gerçekten bilim yapan az sayıdaki gerçek anlamda saygıdeğer akademisyeni tenzih ederek entry'me başlayayım: başka yerde bi baltaya sap olamayacak baltalara, üniversite gibi bir ortamda kadro verir beslersen elbet götü kalkık olacak. nasıl mı oluyor bu iş, gelin anlatayım...

hem cahil, hem kompleksli, hem de egosu tavan yapan bir tip 5-6 sene doktora yapar. doktora esnasında yaptığı en iyi şey hocasının ve diğer güçlü hocaların götünü yalamaktır. bunun sebebi kendi kifayetsizliği tabii ki. ancak serde muhterislik olunca ve öz potansiyeli bi sike yaramadığı için geriye kalan tek seçenek hoca götü yalamak.

bu iş çift taraflıdır; sen hocanın götünü yalarsın, o da seni besler böylece üniversitede "akademik çete" kurarsınız. eğer hoca güçlüyse ve etrafı bunu gibi dakikada 800 dil darbesi atabilen yalayıcılardan doluysa o hocanın okuldaki çetesini ve gücünü kırmak daha da zorlaşır. çark böyle dönüyor. böyle tipler de gelip öğrencileri düşünecek değildi ya?

burası hangi okul mu? tek değil, türkiyenin ilk 5 okulunda bu ve benzeri çok tip var, bakınca hemen tanırsınız zaten...
    1 ... alchemisto
  8. 8.
    tavsiyesi şöyle olan göttür...
    götün yiyorsa indir derler adama!
    senin sefil meb öğretmenin ya da dershane hocan değil koçum onlar!
    1 -1 ... mukerrer
  9. 9.
    indirmesinide biliriz ki yaptığımda oldu zakti zamanında.
    -1 ... adabayor34
  10. 10.
    özel hayatının bokluklarının sinirini öğrencilerinden çıkaran andavallardır, evet okuduğum üniversite dersime giren böyle bir aptal var, kendisi şişman ve çirkin bir kadın en az 40 yaşında ve muhtemelen hiç evlenmemiş ve muhtemelen bakire erkeksizliğin sinirini öğrencilerinden çıkaran şişman pisliğin teki.
    ... alayinamuhalefet1
kapat