1. 204.
    bazı üniversite hocalar öğrencileri sınıfta bırakmak için ellerinden geleni yapıyorlar sırf gıcık oldukları için bence çok yanlış.
    1 ... anaconde
  2. 203.
    üniversite hocalarımla hiç sorun olmadı hepsi çok iyiydi ve hakkım neyse onu veriyorlardı kağıt görmeme hiç gerek kalmadı bu zamana kadar.
    1 ... pembeizler
  3. 202.
    --spoiler--
    -hocam ben kağıdımı görmek istiyorum.
    +fazla verdim bak haa.
    -olsun ben görmek istiyorum.
    --spoiler--

cb almış kağıdım ba' ya yükseldi. bu da böyle bir anımdır.
    ... mofbe
  4. 201.
    Benimkiler her zaman olabildiğince yardımcı olmaya çalışan insanlar. Saat kaç olursa olsun kafama takılan bir soruyu sorabiliyorum. Yerine göre ciddi yerine göre kafa dengi olabiliyorlar.
    ... cosmabirader
  5. 200.
    beni düzdüler, ben de birilerini düzmeliyim mantığıyla karşısındakileri öğrencisi değil onlara bağımlı köle mantığıyla hareket eden insanlardır.
    ... angry engineer
  6. 199.
    Feto destekli akademisyen olanlar sabah akşam din ahlak kuran konuşurlar ama odalarına gelen kıza yavşamakta üzerlerine yoktur.
    ... vexillarius of theodopolis
  7. 198.
    Valla kendi adıma;

Prof dr bilge öztan,
    Prof dr necmi yüzbaşıoğlu,
    Prof dr levent gönenç,
    Prof dr metin günday,
    Prof dr nevzat toroslu,
    Prof dr hakan pekcanıtez,
    Prof dr fırat öztan,
    Prof dr oktay uygun

Gibi insanlardan ders aldığım için bana genel olarak aydın, atatürkçü ve vatansever insanlar olarak gelmiştir bu grup.
    ... oberst
  8. 197.
    ekseriyetle aydın, demokrat, öğrencinin halinden anlayan ve egosuz kişilerdir. şaka şaka. bir hocamız vardı ismi lazım değil, ayrıca bölüm başkanıydı bu. benle papaz olan bu fakültede sürüm sürüm sürünür diyordu. bu cümle aslında çok şey anlatıyor.
    1 ... intifada 27
  9. 196.
    içlerinde iyileri vardır belki neden öyle Diyorsunuz ki? Hüüü. Mesela kendi hocası gibi olmamak için yemin etmiştir ve öğrencileri ile çok ilgileniyordur.
    1 ... ben buraya icimi dokucem
  10. 195.
    özelde okuyan biri olarak hocalardan yana hiç sorunum olmadı ama olanlarda varmış geneli başarılı kişiler.
    ... anaconde