1. 1.
  lise çoktan bitmiştir artık hoca ve öğrenci arasında mesafe vardır. daha seçkin, saygın insan görünümü verirler bizlere kendileri de öyle hissederler. ne gerek var ki? hepimiz insanız. kendi öz benliğini doğallığını kaybetmeyi geç, kaybetse bile bunu günlük yaşantısına yansıtmayan kaç tane hocamız vardır ki. ayrıca akademik ünvanları yükseldikçe bu daha da belirginleşmekte, daha rahat bir şekilde tespit edilmektedir. bilmem yanlış bir tespit midir.
  6 ... thornography
 2. 2.
  özellikle hocalığa ilk adım atan asistanlardaki kibir anlatılmaz yaşanır kesinlikle. burunları kaf dağında gezmeler, konuşmalar.

  sokrates'in meşhur lafını unutmamak lazım.

  (bkz: bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir)
  3 ... bauu
 3. 3.
  öğrencisi hakkında tez yazıldığı haberini alınca ilk söylediği şey neden ki? olan insanlardır.
  ... tektimur
 4. 4.
  doktor ünvanı taşıyanları en manyaklarıdır, dikkat etmek gerekir.
  2 ... egotronic
 5. 5.
  saç baş dağınık,gözler şiş ama tüm bunlara rağmen bilim adamı edasında dolaşabilmek adına vucündaki her bir kası tek tek itinayla kasan ben biliyorum havasındaki karmaşık insanlardır. bir gün bakarsınız sizinle güler, oynar, şakalaşır, yiyip içerler; başka bir gün selamınızı almadan yanınızdan geçerler. not kaygısıyla bir de hoca bana tatktı abicim taktı triplerine girmemek adına bu insanlarla cok fazla zıtlaşmamak yerinde olacaktır.gerçi kavun karpuz misali bu insanların iyisi de çıkar kötüsü de. yine de öğretmenlik mesleğinin kutsallığından, emek ve bilgilerinin çokluğundan dolayı hepsine saygı duymak lazımdır.
  3 -1 ... snowflake drop
 6. 6.
  dışarıda karizma karizma dolaşıp, sınıfta öğrencilerine şokella diyenleri de mevcuttur. bu durumun bizim kimya dersini 3. kez almamızla alakası yok tabi.
  3 -1 ... heliconia
 7. 7.
  "inisiyatif" kelimesinin tüyleri diken diken edici hale getirmesine sebep olan insanlardır.
  her sene vize final sonrası insanı öss'ye hazırlandığı günlere götürenlerdir, kişi tarafından onların inisiyatifinde olduğu düşünüldükçe.**
  3 ... hiczamanimyok
 8. 8.
  bazıları kral yada kraliçe lakabını hak eder bazıları ne o... çocuğu lakabını kişiden kişiye değişir.
  3 ... alucarrdd
 9. 9.
  liseden çıkmış bünyeye genede fazlaca abanmayan ama yeri geldiğinde sınırı da gayet güzel çizen, pek bişe bilmese de artistliğini bozdurmayan küçük nesnelerdir...

  yada en azından benim üniversitemde böyle...
  -1 ... milenyumun ilk ergeni
 10. 10.
  fatih terim+jose mourinho egosuna sahip kişilerdir.

  özellikle kadın hocalarda bu egoya + olarak fatmagül'ün yengesi gıcıklığı eklenmektedir.
  8 -1 ... pis sacli alsancak insani