1. 1.
  sağlıklı uyku düzenidir. çoğu günü dört saatlik uykuyla tamamlamaya çalışıyorum bu günler bazen bayılacak kadar kötü zamanlar oluyor, baş ağrısı da var tabi, bazen tam uyuyacakken sıçramalar oluyor ve bazı günler neredeyse bütün gün uyuyorum.
  5 -1 ... bilgisayar delisi
 2. 1.
  Başlığın aksine Aldığından daha fazlasını veren hayatın son dönemecidir üniversite. Bundan sonra ise hep sizden alacaklar ve karşılığını üç boğumlu orta parmakla ödemeye çalışacaklar.
  2 -1 ... uflek
 3. 2.
  Bana daha çok kattı.
  -insanlara kolayca guvenmemek.
  -Aileden uzakta yaşayabilmek.
  -Yeni bir şehre ayak uydurmak.
  -Parayı idareli kullanabilmek. Vs.
  3 ... gercegintakendisi
 4. 3.
  yaratıcılık diyebiliriz.

  üniversite: müşterilerin(öğrencilerin) bilgileri ezberci sistem üzerinden zorla, kısa süreli zihinlerinde tutmaya çalıştığı ortam.

  testlerden yüksek almak sizi "test çözmede zeki" yapar. istediğiniz kadar yds den ygsden ondan bundan yüksek alın ya da full çekin. oradaki bilgileri işleyemedikten sonra bir halta yaramazsınız. işte yaratıcılık budur. herkes bilgiyi zihninde tutabilir. önemli olan bu bilgiyi işlemek ve yeni bir şey ortaya çıkarabilmektir.

  sınavlardan yüksek alınca kendini bir şey sanan sıralamada şurdayım burdayım diye övünen bunu bir başarı zanneden bir yığın insan var. durum gerçekten içler acısı. tıpkı hesap makinesi gibiler. hesap makinesi, hesap yapmaktan başka bir şeye yaramaz...
  3 ... korili tavuk
 5. 3.
  Umuttur. Dersin ya hani orada binbir yerden binbir farkli suret olacak. Öyle olmuyor işte, herkes aynı sıradanlığın ayni sığlığın bir kaç yaş fazlası..
  3 ... mdhouse
 6. 4.
  günde 2 buçuk saat gidiş 2 buçuk saat geliş.

  Amk kertenkelesi neden gider orayı yazarsın ki.

  Neyse son sene sakinim tşk.
  3 ... alkolikagackakan
 7. 5.
  Mutluluk. Bissürü amaçsız insanla her gün aynı ortamda bulunmak biraz mutluluk sömürüyor.
  3 ... dupeduzadam
 8. 6.
  Durustlugum ve iyilik yapma isteğim.
  4 ... louisa clark
 9. 7.
  karaciğerim.
  2 ... il dentisto