1. 1.
    sağlıklı uyku düzenidir. çoğu günü dört saatlik uykuyla tamamlamaya çalışıyorum bu günler bazen bayılacak kadar kötü zamanlar oluyor, baş ağrısı da var tabi, bazen tam uyuyacakken sıçramalar oluyor ve bazı günler neredeyse bütün gün uyuyorum.
    5 -1 ... bilgisayar delisi
  2. 2.
    insanlara güvenimi kaybettim.
    hiç beklemediğim insanlardan hiç beklemediğim olaylara şahit oldum.
    6 -3 ... hislibiri
  3. 3.
    Hayat. Hem aldı hem de yerini boş bıraktı. Manasız, ölü balık gibi bakan bir yaratık oldum.
    Napıyordum, neyin peşindeyim hiç bilmiyorum.
    2 ... interlokin yedi
  4. 4.
    Valla bana çok şey kazandırdı ve vizyonumu çok genişletti. O kadar ki artık kendi hayalimin peşinden koşmaya karar verdim okulu salarak. Yeniden ama bu kez istediğim bölüme başlayacağım.
    2 ... bi cisim yaklasiyor efendim
  5. 5.
    Başlığın aksine Aldığından daha fazlasını veren hayatın son dönemecidir üniversite. Bundan sonra ise hep sizden alacaklar ve karşılığını üç boğumlu orta parmakla ödemeye çalışacaklar.
    2 -1 ... uflek
  6. 6.
    Bana daha çok kattı.
    -insanlara kolayca guvenmemek.
    -Aileden uzakta yaşayabilmek.
    -Yeni bir şehre ayak uydurmak.
    -Parayı idareli kullanabilmek. Vs.
    3 ... gercegintakendisi
  7. 7.
    yaratıcılık diyebiliriz.

üniversite: müşterilerin(öğrencilerin) bilgileri ezberci sistem üzerinden zorla, kısa süreli zihinlerinde tutmaya çalıştığı ortam.

testlerden yüksek almak sizi "test çözmede zeki" yapar. istediğiniz kadar yds den ygsden ondan bundan yüksek alın ya da full çekin. oradaki bilgileri işleyemedikten sonra bir halta yaramazsınız. işte yaratıcılık budur. herkes bilgiyi zihninde tutabilir. önemli olan bu bilgiyi işlemek ve yeni bir şey ortaya çıkarabilmektir.

sınavlardan yüksek alınca kendini bir şey sanan sıralamada şurdayım burdayım diye övünen bunu bir başarı zanneden bir yığın insan var. durum gerçekten içler acısı. tıpkı hesap makinesi gibiler. hesap makinesi, hesap yapmaktan başka bir şeye yaramaz...
    3 ... korili tavuk
  8. 8.
    beynimi aldı benden.
    daha da alacağı bir şey yok.
    3 ... seko seko gel yanima
  9. 9.
    günde 12 saat sözlükte takılan adam uykusuzluktan dem vuruyor. git uyu lan entiri gireceğine, biz napalım :D.
    2 -2 ... yok bir steamim
  10. 10.
    Umuttur. Dersin ya hani orada binbir yerden binbir farkli suret olacak. Öyle olmuyor işte, herkes aynı sıradanlığın ayni sığlığın bir kaç yaş fazlası..
    3 ... mdhouse