1. 271.
    tam 10 senedir tecrübe ettiğimdir. tabii, lisansüstü seviyede o kadar da kampüs yaşamına angaje olamıyorsun, lisans öğrencisi kadar da tasasız olmuyorsun. yine de nominal olarak 10 seneyi doldurduk. 2010'da girmiştim üniversiteye. sene 2020 hala üniversitedeyim. hani sosyal mobilite? eved.
    1 ... mb isimli cocugun anilari
  2. 272.
    Şu an özlenendir üniversiteler açılmalıdır!
    -3 ... aylakveteriner
  3. 273.
    yedik içtik gezdik eğlendik bitti. tatil gibi bir şeydi.
    1 ... the last account
  4. 274.
    seks alkol uyusturucu 3lusu.
    -1 ... dolar 7 oldu amk
  5. 275.
    Hayatın sınırlarının zorlandığı dönem.
    ... itoglu yourself
  6. 275.
    bok gibi bir hayattır diyenler üniversite hayatlarını nasıl geçirdiğini gerçekten merak ediyorum. ben şu an hala üniversiteye gitmekteyim. şükür iyi bir çevrem var. esrar eroin çekmeyen. çokta fazla derslerle haşırneşir olamayan. normal tipik öğrenciyim, ve çevremde aynı şekil. parti zamanı coşuyoruz, sınav zamanı gelince ders çalışıyoruz, sınavlar bittikten sonra da istanbulun gizli yerlerini keşfedip hatıralar biriktiriyoruz. elbet kötü yanları da var burda kimse polyanacılık oynamasın zaten. ama üç beş kötü şey için mutlu olduğum şeyleri bi kenara atamam. tabiki ikiyüzlü vs kötü niyetli çok insan var. ama bu hayatın heryerinde karşıma çıkıcağını bildiğimden ona göre kendimi onlardan elimden geldiğince korumaya çalışıyorum psikolojik veya fiziksel.
    3 -2 ... pasifaktif
  7. 276.
    içindeyken hiç memnun olmadığın, bittiği zaman da deli gibi özlediğin hayat.
    2 ... grenli film
  8. 278.
    Ekseriyetle.

üniversite hayatı
    4 -1 ... mr siradan sir adam
  9. 279.
    4/5/6 sene boyunca eşeğe dayı demekle geçen hayattır.

Hayali arkadaşlar
    Ego tavan hocalar falan..

Merak etmeyin zaman hızlı geçiyor bir bakmissiniz kurtulmussunuz.
    1 ... diablo1987
  10. 280.
    Adamı raskolnikov yapar.
    ... buz alevi brand