1. 261.
  Böyle geçeceğini biri söylese götümle gülerdim. En güzel ortamların içindeki en eğlenceli şahıs olmam ve her günümü kudurarak geçirmem gerekirken ders arasında sınıfta tek başıma oturuyorum kadere bak. ilk gün herkesle tanışın arkadaşlar. Ufacık bir merhaba demeye çekinmem taa nerelere geldi. Bir daha okuyacak olsam var ya önüme gelenle tanışırım. Küçücük bir kelimeyi etmemiş olmam nelere mal oldu. Sınıfın asosyali gibiyim, oysa dış dünyada ne kadar aktif ve sevilen biri olduğumdan haberleri yok. Aralarına girsem bayılacaklar bana ama giremiyorum arkadaş. iki yakın arkadaşım var sadece onlar da gelmeyince böyle yalnız başıma takılıyorum. Sıçayım böyle işe.
  2 ... mor kadife
 2. 262.
  Herkeste övüp övüp bitirememiş *mına koyayım dediğim hayattır.

  Gidince anlarsınız gençler hayatın dizilerdeki gibi olmadığını, sizin ne kadar s*k kafalı, menfaatçi insanlarla bir arada olacağınızı anlarsınız.
  2 -1 ... sgkli yazar
 3. 263.
  Çıkar üzerine kurulu boş bir hayattır.
  Fakir , parasız şekilde otobüs duraklarında kışın yaşta yağmurda otobüs bekleyerek, 10 kişilik otobüse 50 kişi binmeye çalışarak, bir yerden bir yere giderken 3-4 saat yolculuk yaparak geçen,

  Kirayı, faturaları nasıl öderim, akşama ne yerin telaşı ve stresi ile boyanan.

  Ve bu dersleri nasıl geçerim, ne kadar çok çalışırsam çalışayım o kadar zor ki geçmesi bunun stresi ile süslenen.

  Ne bileyim ya bitse de kurtulsak denilen boş bir hayat.
  Boş vaktin oluyor ama paran , imkanin olmadiktan sonra boş vakti napacan.
  3 -1 ... ssenarist
 4. 264.
  Babanızda para bolsa, 4 senede mezun olmanız önemli değilse, üniversitenin bulunduğu şehir hareketliyse, mezuniyet sonrası iş bulma derdiniz yoksa, muhafazakar takılmıyorsanız hayat gibi hayattır. Tabi yukarıdaki hayatı yaşayanlar tüm üniversite öğrencileri arasında %5i geçmez.
  Yoksa kalmaya yer bulma derdiyle, vize final çalışmakla, memleket ile okunulan yer arasında valiz taşımakla geçen sıkıcı bir hayattır.
  3 -1 ... ilim irfan sahibi
 5. 265.
  bıktım. ewed
  1 ... kazangap beyefendi
 6. 266.
  paran varsa güzel yoksa çile olan hayattır.
  2 ... sgkli yazar
 7. 267.
  Güzel hayallerle başlayıp, o hayallerin içine sıçılmak suretiyle devam edildiği hayatımın 4 senesi.
  ... perrypotter
 8. 268.
  kepaze bir hayattır. hiçbir numarası yok.
  1 ... marie antoinette
 9. 269.
  Bok gibi hayattir.
  -1 ... really nigga
 10. 270.
  Özenilecek Bir hayat değil. hele sırf üç beş yıl takılayım kafasındakiler için hiçbir mantıklı tarafı yok. rezilliğin adını üniversite koymuşlar. size abi tavsiyesi, Adam gibi bölümleri okumak için gidin üniversiteye. zaten günümüzde alternatifler çok aöf, uzaktan eğitim vb daha da kolay artık. yurt köşelerinde sürünmeyin. Benim mesela bir yol yordam gösterenim olsaydı, veya şimdiki aklım olsaydı boş yere senelerimi heba etmezdim. şöyle bakınca okuduğum bölümün de hiçbir faydası olmadı, kendi çabamla memur oldum.
  5 ... a s i n