1. 258.
    içindeyken hiç memnun olmadığın, bittiği zaman da deli gibi özlediğin hayat.
    2 ... grenli film
  2. 259.
    4/5/6 sene boyunca eşeğe dayı demekle geçen hayattır.

Hayali arkadaşlar
    Ego tavan hocalar falan..

Merak etmeyin zaman hızlı geçiyor bir bakmissiniz kurtulmussunuz.
    1 ... diablo1987
  3. 260.
    bir lise hayatı değildir. bittikten sonra maaşlı kölelik gibi hayatın acı yüzleriyle yüzleşirsiniz.
    1 -1 ... ministry of darkness
  4. 261.
    Kazık bölüm okuyan ve fakir gençler için sancılı bir süreç.
    2 -1 ... networkcu
  5. 262.
    Benim için hayatımın en güzel ve duygusal olarak en yoğun zamanlarıydı. istanbulu karış karış gezdim, yeni insanlarla tanıştım, kendimi aşarak hakkımı savunmayı öğrendim, ilk defa aşık oldum, yurt dışına çıktım, en nefret ettiğim insanlarla ve en mutlu olduğum insanlarla aynı yurt odasında kaldım, ilk paramı notlarımla kazandım * daha neler neler. Keşke daha fazla yaşayabilseydim hayatı diyorum şimdi iş hayatında durup ne kendimi dinlemeye vaktim var ne bir şeyler hissetmeye.

Üniversite hayatı bambaşkadır lütfen tadını çıkarın, benim yerime de.
    1 ... ben buraya icimi dokucem
  6. 263.
    imkanların az ancak yaratıcılığın, eğlencenin ve hayal gücünün çok olduğu hayattır.

Birçok insanın en güzel yıllarıdır. Buna ben de dahilim. Hem Özgür olup hem de sorumluluk almaya başladığınız yıllar, bunu da eğlenerek öğreniyorsunuz.

Değerini bilin.
    2 ... denizin sonsuz maviligi
  7. 264.
    her ne kadar istenilen düzeyde geçmese de aradan yıllar geçmesine rağmen deli gibi özlenen yıllardır.
    -2 ... hz dogukan saplardo muazzama
  8. 265.
    pandemi bokuna 3. sınıfın ikinci dönemi ve 4. sınıfın ilk dönemi tabiri caizse bomboş geçen üniversite hayatıdır. umutlar bahar dönemine kaldı saygı değer sözlük...
    ... polisaggaritx
  9. 266.
    geriban işidir.işi gücü parası olan okumaz zate.ha paran var.okuyabilin tabi..ama yurtdışında..enayi olmak gerekir.kimsenin sikine takmadığı diploma için..ne uğraşıcanız..sibiryada ki sikik bir üniversite boğaziçin yada odtü den daha iyi sıralamaya sahiptir mesela.bitirincede daha iyi iş imkanı verir..
    hani bu en uç örnek.
    not:yurdışında üniversite okumak ile türkiyede vakıf okumak aynı maliyettedir..
    1 -1 ... moskofcuckold
  10. 267.
    seveceğim sevileceğim gezip eğleneceğim çok şey öğreneceğim her daim derin entelektüel sohbetler edeceğim kendime çok şey katacağım ümidiyle başlamıştım.

neticede olan şeyse saçmalık üstüne saçmalık rezillik üstüne rezillik oldu. ama uzun bir 5 sene arada nadiren de olsa bu dediğim şeylerden birazını tatma imkanı sağladı.

yeni başlayacak hevesli gençlere hiçbir şey ümit etmemelerini onlarla gerçek manada sırt sırta verecek "arka"daş olacak kimseyle muhatap olmalarının mucize olacağını söyleyeyim.

entelektüel manada bir şeyler yapacaksanız da bu sizin kendi gayretinizle hatta üniversiteye rağmen olacak bir şey.

yine de bilkent koç sabancı gibi cidden tepede diyebileceğimiz vakıf üniversitelerinden asla şaşmamanız şiddetli tavsiyemdir. bununla beraber ingilizce'yi ve matematiği olabilecek en iyi seviyede öğrenmeye çalışmanız (ikisinin de sınırı yok hiçbir zaman yeterince biliyorum sanmayın) size gerçekten bir şeyler katan nadir unsurlardan olacak.
    1 ... ya aldatansin ya aldatilan