1. 249.
  Seks yok mu seks?
  ... ben hepiniz siz tek
 2. 250.
  Bazılarının eğitim, kültür değil de başka şeyler için gideceğini anladığımız kurum.
  1 ... fyabse
 3. 253.
  Sanki çok güzel bir üniversite yaşantısı geçirdim gibi sürekli özleyip durduğumdur. Şu Okulu keşke çift dikiş bitirseydim.

  Üniversite öğrencisi olmak ne güzel burada ya. Sabah akşam bir son model araba, barlar, canlı müzikler, kızlar, gezmeler. Bir de bize bakıyorum her günü copy paste hayatlar yaşıyoruz. Kurmaya çalıştığımız bohem arkadaş gruplarında her gün biri nişanlanıyor ya da evleniyor. Böylece çürük çarık birkaç etkinlik yapıyoruz. Kafelere gidip bir şeyler içsek bile iş dertlerimizi konuşup birbirimizin beynini kemirmeye devam ediyoruz. Akşamları birlikte dürüm söyleyip tv deki saçmalıkları izliyoruz. kahve, çay ve meyve seansımız başlıyor.

  Sonra ertesi gün iş var diyip herkes tavuk gibi evlerine çekiliyor. Haftasonu aileyle yahut sevgili, koca vs ile yapılan planlardan dolayı kimse kimseyi görmüyor zaten.

  Yani bu yakındığım benim daha iyi yanı arkadaşlar. Bir de bunun işe girecek olan halini düşünün. O yüzden öğrenci hayatı güzeldir.
  1 -1 ... loveneverdies
 4. 254.
  Günah kesesinin oldukça hızlı dolduğu bi dönem.
  3 ... thepassenger
 5. 255.
  Ömrün en verimli yıllarıdır. Faydalı geçirilmesi gerekiyor. Dinden uzak bir yaşantı sürerseniz ömrünüzün devamında toplamanız çok çok zor. Hayat sizin hayatınız; tercihinizi 1 saatlik belki 1 günlük zevklere değil; baki bir ömre göre vermenizi tavsiye ediyorum. Önce kendime sonra her gence.
  5 -2 ... kurmay albay
 6. 256.
  Hayatı mı hayatsızlığı diyelim biz ona.
  3 -3 ... kusursuz bir kusurum
 7. 257.
  aile evinde kalıyorsanız, bu başlığı tanımlarken "muhteşem", "eğlenceli", veya "harika" gibi kelimeleri kullanmanız kat'a mümkün değildir.

  yazar burada tabii ki kendisinden bahsetti.

  edit: okulunuzun güzelliği de önemli. e bende o da yok. anlayın artık durumu.
  5 ... shulpsdana
 8. 258.
  Kendi adıma ders çalışmakla geçendir, mutsuzluktur, umutsuzluktur, sonu masallarda ki gibi bitendir.
  3 ... hopkins
 9. 259.
  yurtda kalıyorsanız baştan içine sıçtığınız hayatdır zaten boktan bir hayattır.
  1 -2 ... bruce dickinson is back
 10. 260.
  Bittiği andan itibaren fark ettiğiniz, hayatınızın en güzel yılları. Mutlaka her anın tadını doyasıya çıkarın, geri bulamazsınız sonradan öylesini. iyi dostluklar edinin kendinize, iş hayatına da kendinizi hazırlayın. Zira bittikten sonra tünelin ucu her konudan çok kötü bir yere çıkıyor.
  ... machinology