1. 283.
    bir lise hayatı değildir. bittikten sonra maaşlı kölelik gibi hayatın acı yüzleriyle yüzleşirsiniz.
    1 -1 ... ministry of darkness
  2. 282.
    Kurtulmaya çalışmayın.Bir daha hayatınızda böyle eğlenceli bir döneminiz olmayacak çünkü.
    2 ... katzee
  3. 281.
    burada kendince caps atan sığırların gidip gülhane parkında bir tur atmalarını önerdiğim hayat.
    -1 ... gcerman
  4. 280.
    Adamı raskolnikov yapar.
    ... buz alevi brand
  5. 279.
    4/5/6 sene boyunca eşeğe dayı demekle geçen hayattır.

Hayali arkadaşlar
    Ego tavan hocalar falan..

Merak etmeyin zaman hızlı geçiyor bir bakmissiniz kurtulmussunuz.
    1 ... diablo1987
  6. 278.
    Ekseriyetle.

üniversite hayatı
    4 -1 ... mr siradan sir adam
  7. 276.
    içindeyken hiç memnun olmadığın, bittiği zaman da deli gibi özlediğin hayat.
    2 ... grenli film
  8. 275.
    bok gibi bir hayattır diyenler üniversite hayatlarını nasıl geçirdiğini gerçekten merak ediyorum. ben şu an hala üniversiteye gitmekteyim. şükür iyi bir çevrem var. esrar eroin çekmeyen. çokta fazla derslerle haşırneşir olamayan. normal tipik öğrenciyim, ve çevremde aynı şekil. parti zamanı coşuyoruz, sınav zamanı gelince ders çalışıyoruz, sınavlar bittikten sonra da istanbulun gizli yerlerini keşfedip hatıralar biriktiriyoruz. elbet kötü yanları da var burda kimse polyanacılık oynamasın zaten. ama üç beş kötü şey için mutlu olduğum şeyleri bi kenara atamam. tabiki ikiyüzlü vs kötü niyetli çok insan var. ama bu hayatın heryerinde karşıma çıkıcağını bildiğimden ona göre kendimi onlardan elimden geldiğince korumaya çalışıyorum psikolojik veya fiziksel.
    3 -2 ... pasifaktif
  9. 275.
    Hayatın sınırlarının zorlandığı dönem.
    ... itoglu yourself
  10. 274.
    seks alkol uyusturucu 3lusu.
    -1 ... dolar 7 oldu amk