1. 282.
    mutlaka her insanın yaşaması gereken , heyecanlarla , şaşkınlıklarla , sorumsuzluklarla , rahatlıkla , ortamlarla , bazen üzüntülerle dolu zaman dilimi. geri dönüp baktığınızda en çok özleyeceğiniz hayat. daha son ya parasızlıktan ya da vakitsizlikten yapamayacağınız pek çok şeyi yapabileceğiniz tek yerdir. gelirken lanet ettiğiniz şehri size özletendir.
    1 ... ernesto doqukan guevara
  2. 283.
    Kazık bölüm okuyan ve fakir gençler için sancılı bir süreç.
    1 -1 ... networkcu
  3. 284.
    Ana kampüste okunursa bir tadı olan zaman dilimi. Bilmem hangi ilçedeki hangi fakülte ya da yüksekokul sadece lisenin devamı oluyor.
    Kendimden biliyorum. Biraz daha dizimi kırıp çalışıp merkez kampüse düşürseydim kendimi diye hala hayıflanırım.
    1 ... aglaie
  4. 285.
    Benim için hayatımın en güzel ve duygusal olarak en yoğun zamanlarıydı. istanbulu karış karış gezdim, yeni insanlarla tanıştım, kendimi aşarak hakkımı savunmayı öğrendim, ilk defa aşık oldum, yurt dışına çıktım, en nefret ettiğim insanlarla ve en mutlu olduğum insanlarla aynı yurt odasında kaldım, ilk paramı notlarımla kazandım * daha neler neler. Keşke daha fazla yaşayabilseydim hayatı diyorum şimdi iş hayatında durup ne kendimi dinlemeye vaktim var ne bir şeyler hissetmeye.

Üniversite hayatı bambaşkadır lütfen tadını çıkarın, benim yerime de.
    ... ben buraya icimi dokucem
  5. 286.
    imkanların az ancak yaratıcılığın, eğlencenin ve hayal gücünün çok olduğu hayattır.

Birçok insanın en güzel yıllarıdır. Buna ben de dahilim. Hem Özgür olup hem de sorumluluk almaya başladığınız yıllar, bunu da eğlenerek öğreniyorsunuz.

Değerini bilin.
    ... denizin sonsuz maviligi