1. 1.
    Yarın saat 11'de yök başkanı tarafından basın toplantısıyla tanıtılacak sistemdir.
    6 -2 ... elestiribey
    #37953510 :)
  2. 2.
    madem saatine kadar her şey belli şimdi açıklayın o zaman.
    9 -1 ... bedreddin
    #37953517 :)
  3. 3.
    Ygs ve Lys yerine getirilecek, 2017-2018 eğitim-öğretim yılında yürürlüğe konulacak sınav sistemi.

Umarım, tüm öğrenciler için her şey daha güzel olur.
    Şahsi kanaatim ise sene içinde bir değişikliğe gidilmeyip gelecek sene için karar kılınsaydı öğrencilerin ve öğretmenlerin mental olarak daha rahat şekilde sınava hazırlanması sağlanabilirdi.

Umarım bu yeni sınav sistemi uzun soluklu ve temel eksikliklerin giderildiği bir şekilde olur.
    9 -1 ... mueve mi soledad
    #37953534 :)
  4. 4.
    her zamanki gibi rezalet bir sistem olacağı kesindir.
    7 ... istemem soz sevmeni
    #37953540 :)
  5. 5.
    zaman belirtmeksizin çat diye kaldırırken iyi ama yenisi gelirken yok şu gün şu saatte diye daha da geriyorlar insanları.
    ne yazık ki beklentiyi çok yükseltmemek gerek. Neydi ki ne olacak zaten !?
    6 -2 ... asosyal ev adami
    #37953552 :)
  6. 6.
    Saçma ürün satan tv kanallarındaki tanıtımlara benzeyecek olayın ana konusu.
    Allahtan bunlar KPSS’ye falan girmiyorlar da ne olduğunu bilerek çalışıyoruz şu an
    2 ... usop kun
    #37953710 :)
  7. 7.
    Yarın öğreneceğiz bakalım ne olacak. Açıklandığından beri çalışıyoruz bir şeylere ama ucunda ne olduğunu bilmeden. Daha erken açıklasalardı iyi olurdu insan merak ediyor sürekli. Bir de yalan yanlış sınav hakkında bilgilendirmeler de olmazdı.
    Bakalım sözlük yarın burayı editlerim yine zaten biz insan değil deney kobayıyız. Tüm yeni sınav sistemlerini mutlaka ilk bizim nesilde denemezlerse rahat etmezler. *
    5 -3 ... elpis in smyrna
    #37953741 :)
  8. 8.
    küfürler etmek istediğim sistem. lan ygs ve lys çalışmak için son sınıfta açık liseye geçen onlarca belki yüzlerce çocuk var siz napıyorsunuz. neyse umarım kimsenin başına bela gelmez.
    3 ... posetgibiposet
    #37953772 :)
  9. 9.
    Şaka maka, ygs lys dönemi artık resmen bitti. Umarım daha adaletli bir sınav sistemi olur. Ortaöğretim başarı puanları çok can yakmıştı.
    1 ... reis icin canim feda olsun
    #37954091 :)
  10. 10.
    Umarim en ince ayrintisina kadar aciklanir da kafamizda soru isareti kalmaz.
    6 -1 ... cedricteki chen
    #37954111 :)