1. 1.
  doğrudur. çünkü öğrenci adamın programı.
  sex
  sex
  sex
  sex
  öğle yemeği
  sex
  sex
  sex
  sex
  öğleden sonra çayı
  sex
  sex
  hızlı bir duş
  gibidir.

  editbaşlık başıma kaldı lan.
  #3721091 :)
 2. 2.
  dışarıdan belki öyle görünüyordur fakat bir öğrenciye sorduğunuzda cevap,
  universite ogrencilerinin yiyemeyip icemeyip ebelerinin sikilmesi olacaktır.
  tabi bu cümle kampüsten sokağa inmesi evresi sonucunda bazı değişiklikler geçiriyor olabilir. mantık aramıyorum. umuyorum.

  "bütün dünya buna inansa, ah inansa, hayat bayram olsa."
  #3721094 :)
 3. 3.
  yeme olayı dışında doğru olan önermedir.
  #3721097 :)
 4. 4.
  üniversite görmeyen insanların doğru sandıkları durum.
  bizde ''lan bu üniveristeliler yiyip içip karı çüküo lan bizde gidelim'' diye gaza gelen insanlardan biri olarak biraz tecrübem var.
  #3721103 :)
 5. 5.
  üniversite kapısında yapılan türban eylemlerinin sebebidir sanırsam. *
  #3721104 :)
 6. 6.
  (bkz: üniversiteyi kerhane sanmak)
  #3721188 :)
 7. 7.
  dogru bir onermedir. universite ogrencileri yer, icer ve seks yapar. ama partnerleri cogunlukla sag elleridir. o acidan universiteye gitmeyen insanlardan tek farklari universiteye gidiyor olmalaridir.
  #3721223 :)
 8. 8.
  'sözlük genelleme ve 1 hücrelilere ait bir yer değil' adlı bir numaralı ilkeyi gözler önüne seren olaydır.
  #3721245 :)
 9. 9.
  kendisini 4 yıl boyunca geliştirmeyip yaptığı 3 temel eylem. sonra da üniversite mezunuyum ama limon satıyorum derler...

  Edit: yok abi ben bu entryi yazdığımda üniversiteye hazırlanan saf bir delikanlı idim. Mezun oldum... Yedim içtim seks yaptım her boku yedim. Yeniyor yani elde değil lan. Fakat bunları yaparken kendimi de geliştirdim.
  #3721252 :)
 10. 10.
  sınav haftalarında ders arası da mola niyetine seks yapabilmesi muhtemel olan üniversite öğrencilerinden bir kısım öğrencilerdir.
  #3721254 :)
 11. 11.
  genel olarak hatalı olan veridir.

  (bkz: başlığa güvenip öss ye girmek)*
  #4002693 :)
 12. 12.
  böyle sanılmasının sebebi üniversite öğrencilerinin tavırlarından kaynaklanmaktadır. üniversite öğrencileri toplumda öyle bir imaj bırakmışlardır ki hayatları ye iç sıç ve si.iş ten ibaret sanılmaktadır.

  edit:lan üniversite öğrencisiyim ben bile hala öyle sanıyorum. düşünün nasıl bir imaj.
  #4002709 :)
 13. 13.
  beş senelik üniversite hayatımı sorgulamama neden olmuş beyanat. ulan benim gittiğim neydi acaba diye düşünmekten alamadım kendimi. üç tane değişken var problemimizde. yemek, içmek, seks yapmak. teker teker inceleyelim.

  yemek: ortalama bir üniversite öğrencisi, yani babasının gönderdiği para ve devletten aldığı krediyle geçinen öğrenci, haftanın beş günü makarna, patates ve yumurta bileşimleriyle oluşan yemekler yer. eğer bu yemek diye kabul edilirse evet yiyordur.

  içmek: ortalama bir üniversite öğrencisi, içki içiyorsa devletten aldığı kredinin büyük bölümünü içkiye yatırır, babasından gelen parayla da geçinmeye çalışır. trakyalı bir üniversite öğrencisi *, babasından gelen paranın da bir bölümünü içkiye yatırır, geçimini bahisten kazanılan paralarla sürdürür. içmek ksımından çıkan sonuç, evet içiyordur.

  seks yapmak: geldik en alangirli değişkene. ortalama bir üniversite öğrencisinin, değişkenimizi erkek olarak kabul ettik, çok yakışıklı veya çok zampara değilse, üniversite hayatı boyunca birkaç sevgilisi olur. şansı yaver gitmişse cinsellik yaşar. son değişkenimiz de problem olduğu ortada.

  sonuç: üniversite öğrencisi yer, içer, sınırlı seks yapar.
  #4002719 :)
 14. 14.
  ''üniversitede sikiş varmış lağn öss'ye girek hemen'' şeklinde düşünen zavallı abazan sanrısı.
  #4002731 :)
 15. 15.
  "üniversite de hiç seks yapmadım ben abi"küçük emrah
  "seks yapcak hatun vardı da biz mi yapmadık" ibrahim tatlıses diyerek boku onların üstüne atıyorum.

  yalandır.

  (bkz: benim sadik yarım elizabeth)

  elizabeth sin sen bizim canımız
  köpükler içinde akar menimiz
  seviyorum seni canı gönülden
  elizabeth sin bizim canımız

  la edri
  #4002750 :)
 16. 16.
  amerika da dogruluk payi olan bir soz..
  Aslinda bazen yemeye ve icmeye zaman bulamiyorlar..
  #4002816 :)
 17. 17.
  olayın gelişimi şu şekildedir.

  vize haftasıdır.
  notlar toplanmıştır.
  evden çıkılmaz ya makarnaya abanırsınız ya da dışardan sipariş verirsiniz.
  rahatlamak için balkonda bir ya da iki tek atarsınız.
  hafta boyu çalışırsınız.
  hoca ters köşeden bir geçirir.
  dötünüz s.kilmiştir.

  işlemi toladığınızda, yiyip, içip, seks yapmış olursunuz...

  ve üniversite öğrencilerinin hayatı böyle sürer geçer gider...
  #4002851 :)
 18. 18.
  üniversiteyi ancak filmlerde görebilen bir kısım canlının sanrısıdır.
  #4002934 :)
 19. 19.
  okula ve ders çalışmaya zaman kalması için hepsini aynı anda yaparlar.
  #4002945 :)
 20. 20.
  üniversite öğrencilerinin tavşan olması ndan dolayıdır.
  #4002977 :)
 21. 21.
  Evet... yine bekleneni yapıyor ve siyasete bağlıyorum bu konuyu.!

  1980'ler de fazla ilerici olan ve toplumun olması gerektiği gibi bir adım önünde olan üniversitelerin Kenan amca adlı ressam tarafından oluşmasını istediği halidir, işin ilginç yanı bu resimde hiç bir şeyi unutmamış ve her şey istediği ya da istenildiği gibi olmuştur.
  #4002984 :)
 22. 22.
  ülkedeki her olumlu ya da olumsuz olay gibi bu da ak parti yüzündendir. * *
  #4002987 :)
 23. 23.
  şehir sakinlerinin üniversite öğrencilerinin hayallerindeki yaşamı efenim. işte bu yüzden öğrenciden nefret eder bazıları.
  #4002994 :)
 24. 24.
  üniversitenin kapısından girer girmez kendini gösteren olaylar zinciri...

  üniversiteyi kazandım. kaydı yapıp izmir'e döndüm. bir sonraki hafta tekrar muğlaya, üniversiteme döndüm. yurtta misafir öğrenci olarak kalıcaktım. yurt kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra görevli bana odama kadar eşlik etti. odanın kapısına geldiğimde yanağıma sıcak bir öpücük kondurdu ve daha sonra daha yakından görüşürüz diyerek ayrıldı. şaşırmıştım...

  odaya girdim. mifasir öğrencilerin kaldığı bir oda olduğu için içerisi biraz kalabalıktı. biraz lafı hafif kaçtı sanki, 16 kişiydik. yani içerisi bildiğiniz ahırdı. odaya benden önce gelen bir çok öğrenci olmuştu. çoğunluğu kızdı. kızlar üzerlerini değişmeye koyulmuşlardı bile. tangayla dolaşan mı dersiniz, südyenini çıkarıp sallarken dans eden mi dersiniz. tam bir cümbüş. karşılaştığım manzara beni hem şaşırtmış, hemde utandırmıştı. boş bir yatak bulmaya çalıştım kendime. köşelerden birinde üst ranza boştu. çantamı üzerine koydum.

  alt ranzamda kalan kişide erkekti. hemen tanıştım. bilader merhaba, hoş beş derken eleman bana çantasından çıkardığı lokumu ikram etti. aslında lokum ile pek aram yoktu ama kırmamak için bir tane aldım. lokumun üzerine bana litrelik kolasından ikram etti pet bir bardakla. onuda içtim. herif çok iyi birine benziyordu. kolayı bitirdikten sonra eleman bana döndü ve ''yedik içtik, bari s.kişelim dedi''. ''oha'' dedim. ''hacı olay öleymiş, bana da amcamlar söledi. öğrenci dediğin yiyip içip çakışıyomuş'' dedi. ''hassiktir'' lan diyip yanından kalktım. odadan çıkmak için kapıya yöneldim. fakat odayı paylaştığım kızlar bana engel olmaya, üzerime atlamaya çalıştırlar. direncimi yitirmedim, ellerimle ittim bazılarını, bazılarınıda tekmelemek zorunda kaldım ama odadan çıktım.

  yurdun dışına atmıştım kendimi. açtımda aslında. yurdun köşesindeki büfeye gittim. bir yarım ekmek köfte, birde fanta istedim. büfenin sahibi ''koç.. ben burda zinaya izin vermem'' dedi. ''ne zinası amca?'' dedim. ''sen şimdi yiyip içicen. sonra canın tokuşmak istiycek. izin vermem. o yüzden yok sana yemek'' dedi. ''vay hammunu skim dedim'' ve kalktım ordan. yürümeye başladım. girederek acıkmaya başlamıştım. yolda gördüğüm bir bakkaldan çizi, diğerindende ayran aldım ve yurda döndüm.

  odaya girmeyede korkuyordum. hal ortaydı. içerde yarım saat dursam kesinlikle seks yapmak zorunda kalıcaktım. bahçedeki ağaçlardan birinin dibine oturdum. çizimi ve ayranımı açtım. yavaş yavaş yemeye başladım. ben buraya okumaya gelmiştim. ne işim vardı sikiş sokuşla. ağlamaya başladım. evimi özlemiştim, ailemi...

  kan ter içinde uyandım uykumdan. yutta, odamdaydım. hemen kalktım yataktan. ışığı yaktım. yatakları kontrol ettim. oda boylu boyuna abazan doluydu. nerdeydi lan tangalı kızlar, südyenler..ben okumak istemiyordum. kızlar nerdeydi. skerim böle rüyayı lan!!
  #4002997 :)
 25. 25.
  üniversite ortamını bilemeyen yada hiç gitmemiş görmemiş her tipin aklından az da olsa geçen önerme. ha bir de erkektir bunu düşünen dallolar hep.
  #4003049 :)

kapat