1. 1.
    genel anlamda değilde bir %95'lik kesim için konuşacak olursak.

erkek öğrenciler karı kız peşinde koşar, en yakın arkadaşını kendi gibi üniversite okuyan, ahlaktan nasibini alamamış, bir orospu için bırakır. bu tip üniversite okuyan erkek öğrenciler, kyk bursu yattığı gece paraları barlarda ve conconlu kafalerde, kendi gibi çıkarcı sünepe orospu kızlarla yerler. zaten üç kuruş para da suyunu çekince götüm gibi orta da kalırlar, ay sonuna kadar makarnaya ve tavuk dürüme tama eder bir de utanmadan ''abi öğrenciyiz'' diye duygu sömürüsü yapmaktan geri kalmazlar. final ve vize haftasında ise normal de size selam bile vermeyen tipler, not dilenmek için hemen kankanız olur. işte bu şerefsizlere itinayla siktir'i çekiniz.

sözde üniversite okuyan, namus kelimesi ağzında düşmeyen ama girilmedik deliği kalmayan, artık öyle bir kıvama gelmiş ki sperm kokusundan yanına yaklaşılmayan, üniversite okuyan kızlara gelelim. entry de kendisini görüp yüreği kaldırmayan kaşarlar okumasın.

nereden başlasam bilemiyorum sevgili yazarlar, bu kızların en çok ailelerine üzülüyorum. bu sözde üniversite okuyan kızların anneleri ve babaları, sabahtan akşama kadar eşek gibi çalışıp ''kızımız okusun kendi ayakları üzerinde dursun orospu olmasın'' diye kızlarını okumaya gönderiyor, oysa kızları daha üniversitenin birinci senesinde profesyonel orospuya dönüşüyor, ne yazık ki aileler kızlarının ne haltlar yediğinden haberleri bile olmuyor. kimsenin kukusunun derdinde değiliz, yanlış anlamayın bizler yapılan riyakarlığa karşıyız. bir kız önceden 100 tane erkekle çıkmış olabilir amenna, amaa 100 kişiye verip namus ayakları çekmeleri yok mu, işte orada dur elalemin oğlunun başını yakmaya hakkın yok minik kaşar. işte bizler böyle yalancı, düzenbaz, riyakar, ahlaktan nasibini alamamış, şerefsiz, oyunlu, egoist üniversite kızlarını görünce isyan ediyoruz. insan zamanla cem garipoğlu'na bile hak vermeye başlıyor. evet bu kelimeyi bile kullandım, düşünün içimdeki nefreti. bu bahsettiğim kızlar devamlı namustan, ahlaktan, şereften bahsederler, ama bu saydıklarımın içini boşaltan da kendileridir. bu kızlar kendilerini orospulukta çok usta sanarlar, karda yürüyüp izini belli etmemeye çalışırlar, amaa en olmadık yerde falso vermeleri kaçınılmazdır. yaptıkları ahlaksızlıkları ve şerefsizlikleri kapatmak için bir nevi günah çıkarırcasına iyilikten ve vicdandan bahsederler, iyilik ve vicdan kelimeleri bu üniversite okuyan kızlar için sığınak bir limandır, bir günah çıkarma ritüeli'dir. eskiden saf olduğum dönemlerde, sosyal medya da veya televizyonlarda kadına şiddet haberlerinde üzülür, sosyal medya da tepki mi ortaya koyardım. bu ahlaksız kadınların özellikle üniversite okuyan kadınların gerçek yüzlerini gördükten sonra, gerçeklerin farkına varınca geçen zamanla birlikte artık kadına şiddet haberlerine üzülemez hale geldim.

buradan genç kardeşlerime sesleniyorum, aşka güvenmeyin kardeşlerim. kadın cinsi doğası gereği, her zaman maddi anlamda güçlü erkeğin yanında olur. sizde oyunu kurallarına göre oynayın, üniversite okuyan kızlara aşk adı altında maddi gücünüzü kullanın. üniversite okuyan kızları maddi gücünüz kadar hoyratça kullanın, gerekirse şiddet uygulamadan çekinmeyin, zaten uyguladığınız şiddet paranızla ölçülü olduğu için seslerini çıkaramazlar. ezdirmeyin kendiniz.
    6 -10 ... sigara soran genc
  2. 2.
    hangi şehirdeki hangi üniversitenin hangi bölümünde okunuyor bilinmez ama, ekseriyeti işinde gücünde, boş vakit çok fazla olduğu için karşı cinse fazla meyyal insanlardır.

aşk adı altında maddi güç kullanılacak kadar varoş bir sosyal çevre varsa o fakültede de bir sıkıntı vardır.
    yok sıkıntı sadece çevredeyse okulun kontamine olduğunu kabul Edip yalnızca derse girip çıkmak gerekir.
    3 -1 ... raduyev