1. 118.
  Daha önce elinden kupasını alanlar şimdide hocasını almış.
  Fark etmez. Trabzonlular her şeyi hazmeder.
  2 -2 ... libary
 2. 117.
  anlaşılan Ağaoğlu, ünal Karaman'ın "beni yemeğe çalışanın boğazına takılırım" açıklamasına çok kızmış.
  (bkz: heimlich manevrası)
  4 ... judas
 3. 116.
  Ünal Trabzonspor'un maaşlı bir elemanıydı.parası verildi, teşekkür edilip gönderildi. Hiçbir maaşlı eleman başkanı tehdit edemez.sen görev yaptığım süre içinde 14 kere öne geçtiği maçları kazanamıyor San bir bedeli olacak.
  1 -3 ... aboskal
 4. 115.
  Ünal Karaman'ı bu sene idare et diye Trabzon'un başına getiren, Trabzon'un içinde bulunduğu mali durum nedeniyle taraftarın tepkisini çekmeyecek idare edecek mali yönden Trabzon'u rahatlatacak politikaları uygularken rahat etmek için yönetimce getirilen ve şampiyonluk istemeyen, en iyi oyuncularını elinde tutmayan bir yönetim hoca şampiyonluk potasında olduğunda eleştirir mi?

  Ünal Karaman istifa etmemiştir, yönetim görevine son vermiş ve alacağı parayı ödemiş.

  Bu kadar tartışmalar olup istifa eden Ünal Karaman'a sözleşme de geçen alacağı parayı Ahmet Ağaoğlu'nun ödeyeceğini mi sanıyorsunuz?
  Öyle olsaydı Ünal Karaman'ın ne Trabzonspor'luluğu kalır, ne para düşkünlüğü kalırdı.
  Ahmet Ağaoğlu çakma kabadayı edasıyla ben Trabzon'un çıkarını savunuyorum, parasını istifa eden birine yedirip Trabzon'u zarara uğramam diye caka satardı.

  Belli ki takım içinde bazı oyuncular da bu güç savaşında taraf tutmuş.
  Maç esnasında bir çok maçta taban tavan yapan performans sergileyen ve aynı oyunu oynamayan ilk yarı oyununa bakıp ikinci yarı amatör 15 yaşında futbolcu gibi oynayan futbolcular da düşünülürse Ünal Karaman'ın başını yediler.

  Bir Fenerbahçeli taraftar olarak Trabzon şampiyonluk yolunda yara aldı diye sevinsen mi, Türk futbolu ile siyaset iç içe geçtiğine kussam mı diye düşünüyorum.
  Trabzon'a yazık oldu.
  5 ... thebiggraywolf
 5. 114.
  ünal karaman
  5 -1 ... temirata
 6. 113.
  A.Agaoglu hayatının en buyuk hatasını yaptı. Başarısızlıkta bu yaptığının bedelini trabzonspor taraftarını karşına alarak öder. Trabzon ligi 5. Bitirsin a.agaoglu trabzon a elini kolunu sallayarak giremez. Yuhalanir. Kimse insan yerine koymaz. Unal gibi bir insana bu yapılmaz. Yapılır soyle: Unal gibi bir adamın yanında hokkabazlık aradan dereden para götürme kendini üstün görme olmaz. Bence ünal hocanın futbol zekası kalitesi vatanseverligi adamlığı ts. Yönetimine başkanına biraz fazla gelmis. Hop denecek bir teknik adam arıyorlar. Ve karşılarında ceketinin onunu ilikleyecek ne derlerse haklisin diyecek biri.
  Kim o? Yakında göreceğiz.
  2 ... ozan oyunbozan
 7. 112.
  türk milleti her konuda olduğu gibi bu konuda da duygusal bakıyor meseleye. Ünal karaman trabzonspor'u şampiyon yapamaz. işler iyi giderken ok. Ama; denizli ve göztepe maçlarında da net görüldüğü üzere işler sarpa sardığında hamle yapıp oyunu trabzonspor'a çeviremiyor. ikinci yarı maçlar daha zor ve şampiyonluk yarışında özellikle son virajlarda teknik direktör becerisi çok büyük önem arz ediyor. Ünal karaman adam kere adamdır. Türkiye'nin gördüğü en iyi orta saha oyuncusudur. Ama iyi bir teknik direktör değildir. Gerçek bu.
  -1 ... 56789
 8. 111.
  Bir takım siyasi hesaplaşmaların operasyonuna kurban gitmiş teknik direktör. Beyefendidir, delikanlı adamdır. "Şurayı doğru şurayı yanlış yaptık" diyebilecek kadar merttir. Hem trabzonspor'a hem de milli takıma emeği çoktur. Trabzonspor'la bütünleşmiş bir isimdir. Futbolda hem karakterine hem oyunculuğuna hayran kaldığım 2-3 futbolcudan birisidir ünal hoca. Bir rizeli olarak kendisine farklı bir sempatim var. Rizespor maçı sonrası yaptığı şu açıklama ile hem adamlığını hem de kalbimdeki sevgisini perçinlemiştir.
  --spoiler--
  “Biz bütün dünyayla barış içerisinde yaşamayı düşünen bir milletken aynı denizi, aynı toprağı, aynı havayı paylaşan ve birbirinden güç alması gereken iki komşu kentin farklı şekilde anılması bir kere insan olarak beni çok rahatsız ediyor. Sporsever olarak da rahatsız ediyor. Rizeliler benim kardeşim, farklı düşünmüyorum. Ben Allah için seviyorum. Hem insanını seviyorum, hem doğasını ve toprağını seviyorum. imkanım oldukça da buralara geliyorum, yaylalarına çıkıyorum, acıları olursa acıların paylaşmaya geliyorum. Dolayısıyla benim nazarımda bu toprakların özel insanları, hepsi benim kardeşim ve dostum. Onlar bizi nasıl görürlerse, başımızla beraber”.
  --spoiler--

  Hataları eksiklikleri mutlaka vardır ama yukarıda bir arkadaşın değindiği gibi trabzonspor'un verim alabileceği en iyi teknik direktör şu şartlarda ünal hocadır. Karadeniz ruhunu sahaya yansıtmadan kimse şampiyonluk falan beklemesin. Hem ünal hoca için hem de trabzonlu hemşehrilerim için üzüldüm doğrusu. Yazık oldu!
  1 ... ismini vermek istemeyen birisi
 9. 110.
  Kovulmasından sonra özel harekat müdürü, emniyet müdürü, milletvekilleri, bakanlar, Amerikan başkanı dahil herkes devreye girdi mübarek. Türkçü kimliğinden dolayı kendisini severim, düzgün insandır ama bu kadar şov gerekiz, Ünal hocayı siyasetlerine meze etmesinler bence.
  ... temirata
 10. 109.
  Futbolun içindeki yiyici itlerin ve çakalların arpalarına engel olduğu için siyasal islam denen oluşumun kurbanı olan adam gibi adam.Bir diğeri için.Hiç sevmesem de gıcık da olsam.
  (bkz: Aziz Yıldırım)
  1 ... elimizde kalan tek nick teknik