1. 1.
  trabzonspor'un unutulmaz orta sahalarından. milli takımda da çok başarılı oldu. şimdi genç milli takım antrenörü.
  1 ... hasnicktir
 2. 2.
  ülkücü bıyıklarına rağmen hiç bir kesimle arasında sorun olmayan futbolcu..trbazonspordan sonra bir dönem ankaragücü'n de forma giyinmiştir..daha sonra antrenörlüğe soyunmuştur..
  ... tttddd
 3. 3.
  2006 yılı itibarıyla milli maclarda ingiltere'ye halen gol atabilmiş değiliz.1990 ların basında ünal topu orta sahadan biraz ileri sürüp , ya Allah deyip 45 metreden füze gibi şut cıkarmış ancaaakk meşhur wembley stadında herkesin nefesi kesilmiş ki direkten dönen topun efekti yankılanmıstır.(çotankk).bilen bilir..gönülde kanayan yaradır.açılış mükemmel olacaktı kısmet değilmiş. ingiltereye milli maclarda gol atamama sorunu
  7 -1 ... esteban
 4. 4.
  (bkz: unal abi bana tekme atti)
  (bkz: emre belozoglu)
  ... yildirimbjk
 5. 5.
  fi tarihindeki beşiktaş trabzonspor maçında aut çizgisine kadar inip top çizgiye 10 cm. civarı mesafedeyken, toptan uzak olan ayağını diğer ayağının arkasından geçirip yaptığı bir orta vardır ki, * maçı anlatan spiker * avrupa birliğine bu hareketle bile girebileceğimizi iddia etmi$ti.
  3 ... serander
 6. 6.
  Toplara acaip hızlı vurma yeteneğine sahip eski futbolcu, yeni antrenör.
  ... hendrix
 7. 7.
  en büyük başarılarından birisi trabzon'daki bir fenerbahçe maçında kendi ortasına kafayla gol atmasıdır. ünal'ın ortası fenerbahçeli turhan sofuğlu dan sekmiş, müjdat yetkiner havadaki topu izlerken yetişen ünal kafayla ağları bulmuştur.
  ... serander
 8. 8.
  eski trabzonsporlu oyuncu. hami,ogun, abdullah donemlerinden kalma. kendisi ayni zamanda ulkucu milliyetcidir.
  ... cooldiver
 9. 9.
  malatyaspor'da yıldızı parlayıp trabzonspor'a gelen, trabzonspor ve milli takımda başarıyla top koşturan, kariyerine teknik direktör olarak devam eden orta sahanın unutulmaz yıldızlarındandır.
  1 ... crazyever
 10. 10.
  çok enteresan bir düğüne sahip futbolcudur...
  nikah şahidi alparslan türkeş'tir ve karısının gelinliğinde üç adet hilal bulunur.
  e bu ilginç detaylardan sonra nikahı da besim tibuk kıysa iyice kara komedi olurmuş.
  2 ... selmagezinir