1. 1.
  gizli zenginlerimizden. gizli dediysem hani adını listelerde görmeye alışık değiliz. galatasaray'ın da gizli başkanıdır. umarız perde arkasından çıkar artık.

  (bkz: özhan canaydın sonrası galatasaray kulüp başkanı)
  42 -1 ... eurasian
 2. 2.
  galatasaray'a başkan adayı olmasını istediğim türk asıllı abrahamovic'tir kendisi.Dünyanın en zengin 20 insanı içinde olup galatasaray için götünü verecek kadar fanatik bir galatasaraylıdır.umarız bir anca başkan olur ve vaadettiği gibi 250 milyon € transfer bütçesi ayırarak biz buruk galatasaray taraftarını mutlu eder.
  16 -6 ... cahil bebe
 3. 3.
  an itibariyle başkan olmasını istediğim ultra zengin iş adamı.
  8 ... cahil bebe
 4. 4.
  serveti 5 milyar dolar olan galatasaray başkanlığı için adı geçen işadamı.
  5 ... sabri sarioglunun berberi
 5. 5.
  şimdiden diyorum, galatasarayın yeni başkanıdır. aziz yıldırımdan dahada beter.hakem odasını basmakla kalmaz. gizli zenginlerden. kürek takımınada sponsordur. galatasaraya haciz geldi mi hisseleri alır hacizden kurtarır. her neyse hayırlı olsun yeni başkanımız.
  3 ... kalemtras
 6. 6.
  (bkz: kurtar bizi ünal amca)
  2 -3 ... klimandjaro
 7. 7.
  erken seçim yapılırsa "göreve" dediğim aday.
  1 -1 ... the answer
 8. 8.
  en ilgili g.saray taraftarının bile 3 sene öncesine dek adını bilmediği "kurtarıcı".
  7 -5 ... darius ve krezus
 9. 9.
  çok zengin ve bir o kadarda galatasaraylı olan iş adamıdır. ünal aysal aslında biraz gs yi takip edenler için bilinen bir isimdir. son 7-8 yıldır ismi hep dönüp dolaşır ancak sonuc olmazdı. zamanı geldi...
  -2 ... mdemir
 10. 10.
  orta ilgili her galatasaray taraftarının adını bildiği iş adamı. zira kendisi aig olayında yıllar önce tanınmıştır, ondan önce galatasaray adası olayı vardır, daha önce uefa döneminde aday olup yönetim kadrosuna girme çabası vs... önce her bilmediği boka yorum yapan kubur ağızlı ergenciklerin geyiklerini bir kenara koyalım.

  diğer yandan inan kıraç adlı galatasaraylı derin devlet kişisi bir spor programında kendisine açıkça destek vermiştir. bu zamana kadar inan kıraç'ın desteklemediği bir tek kişinin yönetime giremeyeceğini, desteklediği tüm isimlerin yönetime geldiğini bildiğimiz için; eğer kendisi adaylıktan uzak durmazsa galatasaray'ın yeni başkanı olacaktır diyebiliriz.
  3 -1 ... ozz le grand