1. 71.
    Cinayetten, fuhuştan, adam yaralamadan, tehditten değil de uyuşturucudan mı alınmış? Vay arkadaş!
    ... condictio
  2. 72.
    Biz sadece bir kızı katletti diye biliyoruz lakin bence birden fazla kızın kanına girmiştir bu denyo. Bu adam demeye bile dilim varmadığı ülkücü bozuntusu, annesinin ölümüne bile sebep oldu. Ulan insan her türlü pisliği yapıp da nasıl utanmadan insan içine çıkar, kendisinde yaşamayı hak olarak görür hayret doğrusu.

Herif yürüyen suç makinası. Uyuşturucu kullanımı/satışı, pezevenklik, cinayet ne ararsan var. Yok yok yani. Gözaltına alınma sebebi sadece uyuşturucu, hele hele sen bi bak şu işe ya.. uyuşturucudan önce cinayetten yargılanması gerekiyordu lakin dayısı olduğu için herhangi bir işlem yapılmadı, o kadar deliller olmasına rağmen. Bu ülkede cidden şans eseri yaşıyoruz. Dayısı olan adamda öldürür, yolsuzluk da yapar, hırsızlık da işte. Bu düzene, bu sisteme harbiden lanet olsun..

Ülke ülke değil, tımarhane amk.

Dipnot: bu şerefsize hayranlık duyan ve birlikte olan kadınların da beynini sikeyim. Beyinsiz reziller..
    22 -2 ... queenn of darkness
  3. 73.
    Türk kızları için çok çekici biri dmler ortaya döküldü gördük.

bakın iki kadın da varmış yanında
    1 ... nereden bulam horozu
  4. 74.
    Annesi ve sevgilisi öldü ama instegram'da kadınlarla randevulaşıp , cinsellik konuşuyordu. Dolayısıyla kimse bu sapığın normal bir insan olduğuna inandıramaz beni.

Kim bu pisliği koruyor, savunuyorsa akibeti ümitcan ile aynı olur umarım.

Edit : ayrıca şu ters kelepçe duyarınızdan bıktım. Böyle bir pisliği öldürmemeleri ilginç. Boşversenize! Yasada yok evet yok! Böyle yaratıklarda başka coğrafyalarda yok.
    3 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
  5. 75.
    salarlar çok kalmaz.
    -1 ... nextlevel
  6. 76.
    Şerefsiz orospu çocuğu.

Anne tarafından değil baba tarafından olmak suretiyle.
    1 ... sakaspeare
  7. 77.
    bu herif kaçıncaya gündem oluyor?

kim lan bu heriF?

ülkenin özeti bu işte.. kaç ay oldu bilmiyorum ama ana haberlerden, sosyal medyaya bu kadar gündem oluyorsa bu ülkede çok sakat şeyler oluyor.

yargı nerde amq? bu adam neden yeni tutuklanıyor?

her boka egm, suleymansoylu diye ağlayan, terörist yaftasını utanmadan her boka yapıştıran bu cahil takımının yargıyı getirdiği durum bu.

kadın cinayetlerine ceza yok, ekmek pahalandı diyen @ egm, @ suleyman soylu. ha siktir amq mozambik, liberya dan beteriz.
    4 ... rockonbaby
  8. 78.
    Vatanini milletini seven,devletine bağli bu kavruk ,keş yiğidi tutuklamişlar ilginç
    Bana göre tek suçu instagram hesaplarinda elegeçen ve daha yeni taniştiği kadinlara bile "amin dar mi "
    Diye sormasiydi.
    -2 ... baba10
  9. 79.
    Allah kimseyi şunu savunacak kadar pembe götlü hale getirmesin. Amin.

Adamın tipi tek başına 2 kez müebbet alır.
    4 ... serdarsl06
  10. 80.
    özentileri olan minik ümitcanlar tarafından canhıraş şekilde savunulan kekodur. serdar dostum gerekeni yazmış zaten tekrar etmeye gerek yok..
    3 ... mel mel bakan gibson