1. 91.
    Görünce iğrenilen kişiydi artık adını görünce bile iğreniyor insan.
    3 ... neler de bilirmis bu
  2. 92.
    mezhep ve ırk çatışmalarıyla, mafyalara biat ederek helak olmuş herhangi bir orta doğu ülkesinde rastlanabilecek beşere tapmakla, rakı içmekle ve dövme yaptırmakla övünen tipik bir müşrik.
    2 ... epsilon pi
  3. 93.
    Brakin bad yeni sezon da oynıcak diyorlar. Waltın yeni yardımcısı olacakmış.
    -1 ... gezdimgordumyenildim
  4. 94.
    hapishane kuralları uygulanırsa şişlenmesi gerekir.
    ... ekrem zeus
  5. 95.
    çok küfredesim var bu adama.

adalet varsa (ki ben olduğuna pek inanmıyorum) bu piçin içerden çıkmaması gerekiyor.
    özgecan aslanı öldüren ahmet suphi altındökenden ne farkı var bu damcığın,
    suphi altındökenin taiple başşeliyle soyluyla fotoğrafı yoktu, tek fark o..
    1 -1 ... toyboxtan cikan oyuncak
  6. 96.
    Başıma Bir iş gelmeyecekse eğer,
    Alfa erkektir. Kızlar bayılır böyle tiplere. Herifin dm kutusunu gördüm kanaatim bu.

Yani kusura bakmayın bir erkek olarak 10 km yarıçapında bile tutmayacağım böyle bir tipi sanki onun için yaradılmışım kafasıyla nasıl çekiyorsunuz merak konusu?
    6 -2 ... samanyolundakisaman
  7. 97.
    Türk kızının istediği erkek tipi. Ben demiyorum dm kutusu diyor.
    8 -3 ... vexillarius of theodopolis
  8. 98.
    sözlük hanımlarımızın bu tip erkeklerden haz edebileceklerini düşünmüyorum.

Onlar bizim gibi ofis kurabiyelerinden haz eder.
    1 -3 ... judas
  9. 99.
    kıvanç tatlıtuğ'a bu kadar am göt meme geliyorsa benim nickim de "gercekleri konusan adam" değil. bu kadar net.

ha tabii ceza almalı canım orası çok ayrı.
    2 ... gercekleri konusan adam
  10. 100.
    ülkedeki kezbanların ne kadar kötü ve mal olabileceğini bize kanıtlamış bir suçlu. bir katile am göt fotoğrafı atmak ne kadar malca bir hareket.

vexillarius of theodopolis sana bende katılıyorum evet dediğin gibi türk kızının arzuladığı erkek tipidir mesaj kutusu açığa çıktığında şok olmuştum.
    1 -1 ... bruce dickinson is back