1. 1.
  tam piç profili.
  her fotoda denetimli serbestlikle dışarda gezen piç tipi var.
  4 ... barkhausen krakeri
 2. 2.
  Bağıra bağıra pavyoncu olduğunu,baba parası yediğini,keko olduğunu,silah ve para fotoğrafı paylaşmaktan baska bi halta yaramadığını ve potansiyel katil adayı olduğunu görebilirsiniz.
  7 ... okunmusbarbunya08
 3. 3.
  Mide bulandıran profil.
  2 ... fabrication
 4. 4.
  kekonun tekidir.
  2 ... evethayir
 5. 5.
  Profiline bir göz gezdireyim dedim, girdap gibi çekti içine beni, dibi görmeden çıkamadım.

  Harbiden merak ediyorum, bu piç ne yaparak, nerede çalışarak böyle arabalara binebiliyor? Paylaştığı her sofra en az 2-3 bin liralık. Ateş pahası içkiler, yüzlerce liralık meyve tabakları falan derken aklım durdu yahu. Insanlar evine ekmek götürebilmek için kıçını yırtıyor bu ülkede. ama ben bu piçin ne yollarla para kazandığını anlayamadim vallahi. O pavyonlardan birinin sahibi falan mı? Yaşı da çok ileri değil ki biriktirmiş diyeyim. Vallahi durup bunu düşünüyorum yav.

  Maktul kız da bu şatafatlı hayatın albenisine kapılmış, biraz da düşkün ise gösterişe; kurtuluşu yok işte. Böyle bir yaşantının sonu illa ki bu kapıya çıkıyor. Yazık olmuş, anasına babasına da çok üzüldüm.
  3 ... gakgos
 6. 6.
  Tipinden nasıl bir keko olduğu baba parasıyla adamlık taslamaya çalıştığı pavyon mafyası olduğu net bir şekilde anlaşılıyor arkadaşlarınızı çok ama çok iyi seçin !
  1 ... demokratik despot
 7. 7.
  ümitcan uygun un facebook profili
  Büyük ihtimal söz kendisine ait değil ama bu şerefsizler için daha iyi bir tanımlama görmedim.
  3 ... bradpic
 8. 7.
  ne kendisine, ne çevresine ne de topluma zerre kadar faydası olmayacağı apaçık olan bir yaşam formunun sosyal medya hesabı.

  bu tiplerden cidden bıktım usandım ben artık. resmen oksijen israfı... ne bir derde derman olurlar ne de doğru dürüst bir işe yararlar. kaba saba, asmaya kesmeye meraklı, merhametsiz, görgüsüz, cahil ve toplumu dibe çeken bir güruh... insanlıktan nasip almadıkları gibi, bir erkek olarak da çekiciliği sıfırın altında olarak değerlendirilebilecek tipler bunlar. sadece mide bulandırıcı...

  hele hele yaşadıkları şu pis, rezil hayatı çok matah bir şey zannedip çarşaf çarşaf paylaşmaları beni benden alıyor. insan böyle bir hayatla gurur duymaz, ancak utanır.
  4 ... meja
 9. 9.
  Türk kızlarının efendi erkek yerine tercih ettiği erkek tipine uygun bir profildir.
  2 ... sodomlu
 10. 10.
  türk kızlarının en sevdiği sert, maço, ülkücü erkek modelidir.
  ... shekil cocuq xd