1. 1.
    Sağa sola saldıran, ankara'da tanıdıkları olan; sözde vatansever olup da masum kızları tehditle gece klüplerinde çalıştıran ve darp uygulayan ülkücüdür. Bütün bu olanlara da anası babası ne hikmetse sonuna kadar destek çıkar.
    Ülkücüler böyleyse gerçekten vay ülkenin haline.
    Ülkücüler, süleyman soylu falan neden bu konuda açıklama yapmıyor bilmiyorum.
    11 ... dertler derya olmus
  2. 2.
    google'da mhp seks kaseti diye yazın.
    onlarca farklı haber var.
    adamlar uçkurlarına sahip çıkamıyor, vatana sahip çıkacaz diyorlar.
    6 -1 ... inheritance vice
  3. 3.
    Bazıları nasıl türlü pisliklerini örtmek için dini kullanıyor ise bir kesimde ülkücülük ile yapıyor aynı şeyi. Adamlardaki kafa ben ülkücüyüm devlet her koşulda benim yanımda olmak zorunda. Azıcık üstlerine gidildi mi de biz terörist miyiz ya tarzı naralar atarlar. Tipik çomar kafası işte. Bu topluma millete en çok zarar veren kafa yapısı bunlar ama sorsan en vatansever de yine bunlar. Yersen.
    8 ... sodomlu
  4. 4.
    kendilerini ülkücü diye tanımlayan ama ermeniler gibi organize olup insanlara saldıran insanlara psikolojik baskı yapan ayrıca herşeyi geçtim iktidar partisinden taraf olan bu insanlar ne türktür ne yahudidir nede başka bir ırka mensuptur ümitcan örneğindeki gibi .......ların vatanı yoktur varsa bile arap çölüdür türklük bize onur verir kadına değer vermemizi gerektirir.

kadını tehdit etmek kadını aşağılamak arap işidir. bir mafya mensubusun ama başınızdaki abiler gidince nereye döneceksiniz bilmiyorum.

atatürk bize türk olduğumuzu hatırlattı ama sizin gibi namussuzlar adiler her gün bizi arap yapmaya çalışıyor. daha bir sürü skandalınız var koreliyi çinli sanıp dövmek felan bundan 1200 sene önceki atalarınız karşınıza çıksa suratınıza tükürür.
    3 -1 ... bruce dickinson is back
  5. 5.
    Bunlar oynar baştır hükümet solun elinde olsaydı o zaman görürdünüz en büyük sosyalist bu olurdu.
    2 ... vexillarius of theodopolis
  6. 6.
    ya ülkücü olmuş, solcu olmuş ne fark eder adam düpedüz katil.
    5 ... k1323 42
  7. 7.
    Küfretmemek için kendimi zor tutuyorum.bu tiplere yüz veren kızlara da ayrı ayar oluyorum.

Tamam tamam sövmeyeceğim.
    2 -1 ... yapacakbiseyyok
  8. 8.
    (bkz: ülkücü prototipi)

bunlar eski eşi uğur çakıcıyı öldürten aladdin çakıcı için türkiye genelinde af çıkartmış kitle.
    kadın düşmanlığı ve kadın cinayeti onlar için sıradan davranış.
    4 -1 ... strawberry blonde
  9. 9.
    Bizim buralarda genelde tefeci değnekçi tahsilatçı pavyoncu kaçakçı gibi işleri yapan tipler sorsan ülkücüyüm diye gezer.

Ülkücülerin böyle kişiler ile yollarını acilen ayırması gerek.
    3 ... uzay muhtari
  10. 10.
    ülkü ocakları bu tarz adam kaynıyor.amaçları ülkü ocakları bünyesinde adam toplamak.toplayamazlar ise dayak yerler başkandan.
    2 ... qulermf