1. 1.
    loş ışık, hareketli bir şarkı ve hoş kokular eşliğinde yapılması şehvetin tavan yapmasına sebep olacak olan, gece boyu tutkudan titreme garantili, geceyi ümit karan'ın güçlü kollarında geçirip hazzın doruklarına ulaşma eylemidir.

Her türlü bedel ödemeye hazırım yemin ederim.

ümit karan ile günah dolu bir gece geçirmek
    1 -10 ... icimdeolenbirivar
  2. 2.
    Bu başlıkları ümit karan da görecek mi?
    1 ... sizi daha sonra arayacagiz
  3. 3.
    Barmene parmağımla “iki bira” işareti çaktım.Olağan tanışma diyaloglarına başladık.Ortam aşırı gürültülü olduğu için konuştuklarımızın yarısını bile anlayamıyorduk ama zaten benim için önemli olan anlamak değil, diyalogun sürmesiydi.Ben her zamanki gibi konuşandan ziyade dinleyen pozisyonundaydım.Ümit çok dertliydi. Kadınlardan nefret ediyordu ama erkeklerden iki kat nefret ediyordu. Kadınlardan nefret etmesinin en önemli sebebi, birkaç ay önce ayrıldığı eşiydi. Dediğine göre (ve benim gürültüden anlayabildiğim kadarıyla), terk eden eşi değil kendisiydi.Buna rağmen eski karısının, ayrılık olayının hemen akabinde bir sevgili bulması onu çok üzmüştü.erkeklerden daha fazla nefret etmesinin bir sebebi de buydu.“Boşver, bence öyle bir insan için üzülmeye değmez; bazı insanlar böyledir” falan dedim.yağcılık için araya bir iki küfür de sıkıştıracaktım ama ters tepebilir diye kendimi tuttum. Biralarımız bitmişti; iki tane daha istedim.ümit anlatmaya devam ediyordu. Dediği gibi benden önce de epey içmiş olmalıydı, iyice sarhoş olmuştu.

Yeterince içtiğimiz, ortamın da sohbet için pek uygun olmadığı konusunda zar zor anlaşıp, bardan çıktık. Yakınlarda bir kafeye oturup sohbete devam ettik. Daha doğrusu ben onun sohbet etme isteğine uymaya çalışırmış gibi yapıyordum. O habire eski karısından, eski maçlardan, survivordan falan bahsediyor, ben dinlermiş gibi yapıyordum. Arada bir “evet”, “doğru”, “haklısın”, “öyle tabii” gibi kısa karşılıklar verip idare ediyordum. Çünkü benim bir şey düşünüp anlamlı bir cümle kuracak halim yoktu. Hormonların faaliyeti bütün benliğimi esir almıştı. Tek noktaya odaklanmıştım; ümiti bir şekilde bir an önce benim eve gitmeye razı etmek! Birkaç dolaylı soruyla onun hakkında en merak ettiğim hususu öğrenmiştim. Gecenin benim fakirhanede devam edip müthiş bir finalle sonuçlanması için bütün şartlar hazır gibiydi.hâlâ okuyor musunuz amk.bari tanım yapayım; her kadının hayalidir.
    1 -9 ... icimdeolenbirivar
  4. 4.
    ümit karan ile günah dolu bir gece geçirmek
    -2 ... stve
  5. 5.
    beşiktaş maçka'da mekanı var.

böyle cubba cuppa tarzında bir yer. Bi kere meraktan gitmiştim böyle bahçeli falan yokuşta konumlanmış. Kendisi de genelde orada olduğu için alkolü fazla kaçırmak suretiyle gecenin ilerleyen saatlerinde kendinizi kucağına atarsanız beyefendinin affedeceğini zannetmiyorum.

Hayırlı işler.
    5 ... topuzlu karyola
  6. 6.
    Yürüten testosteron ümit karan ile günah dolu bir gece geçirmektir. . .

analar neler doğuruyor

analar neler doğuruyor

https://www.youtube.com/watch?v=wwVGtv4mEls+
    ... icimdeolenbirivar
  7. 7.
    Yürüten testesteron. Koptum.
    Neyse umarım emelinize ulaşırsınız denilesi yazar beyanı.
    2 ... yagmurun rengi
  8. 8.
    vay be hatuna bak ne kadar atesli. bunu boyle alip duvardan duvara ne sikersin ha. sonra da yatirip hala okuyor musun aq. aminakoyim ben senin asdasdas.

saygilar canim.
    -1 ... 29th
  9. 9.
    Napacaksınız beraber allaha şirk mi koşacaksınız?
    ... bendoktordegilimhekimim