bugün

Aslında Hala birlikte hareket ettiklerinin işaretidir. Gerçekten de bir plan var. Gerçekte ikisi de ne cumhuru ne milleti destekliyor.
"Açıklaması bizi bağlamaz" demek hiçbir şey söylememek mi yani?
Ümit Özdağ kesinlikle kılıçdaroğlunu destekliyor onu çok rahat söyleyebilirim. Çünkü istediği gibi bir mutakabat metni hazırladı.
Devlet bahçeliye de bir şey diyemezler.
bunlar birlikte gizli gizli bir şeyler karıştırıyorlar ama hadi bakalım...
ulan adam canını dişine takmış, kılıçdaroğlu kazansın, cehennemin kapıları kapansın diye uğraşıyor.

dünden beri kaç tv kanalına, kaç canlı yayına çıktı. saatlerce program yaptı, bugün sabah fox tv'deki çalar saat programında yorgunluktan gözleri kapanıyordu adamın.

yine de bugün 7-8 tane tweet attı, attığı tweetler 13 milyondan fazla görüntülenme aldı.

televizyonda, youtube'da, twitterde, instagramda, sokakta...adam her yerde kılıçdaroğlu kazansın diye uğraşıyor, daha ne yapsın bu adam...

yapmayın...ayıp ediyorsunuz...
görsel
He he seçimden önce saatlerini ayarladilar.
Operasyondaki askerler gibi el ve parmak isaretleriyle anlasiyorlar simdi pusidalar uygun zamanda komando girisiyle indirme yapacaklar.
Bir holivud film repligi
" Hey dostum senin sorunun ne biliyormusun,sivilceler"
iki üç gün önce benzer şeyler yazıp, eksi yedim.. konuya matematik problemi olarak bakarsak, eşitliğin iki tarafı birbirini tutmuyor.

Varlık sebebi birbirinin açıkça ve fiilen yok edilmesi olan parti ile, birbirlerinin varlık sebebine zıt iki mutabakat imzalıyorsun ve kimseden ses çıkmıyor.

Bu partilerden biri, hafta içerisinde karşıt grupla ittifak yapan, bire bir aynı düşünceye sahip ittifak ortağını bırakıp da gelmiş oluyor.

Bundan da şüphe etmeyip, neye bakacağız?
Eee işte şöyle böyle deyip biri Bi tarafa diğeri Bi tarafa yanlarsa seçime 5 6 gün kala sivilceli ergenler komplo teorisi üretip durur.

Siyasiler kafasına göre takılıyor merhaba reis ile 4 5 yıl daha.
Oyun böyük yeğenim triplerine girmenin alemi yok. Sinan ogan muhtemelen Azerbaycan yönlendirmesiyle erdoğanı tercih etti. Özdağ ise son şansı kalan kk ile protokol imzaladı. Türk milliyetçileri yine parçalandı ve bölündü. Olan bu işte.