bugün

Ümit özdağ'ım zafer partisi kurucular kurulu toplantısında 2 zafer partiliyi darp ettirdiği iddiasıdır.

Ümit özdağ'ın suriyelileri gönderme fikri yerinde ancak doğrusu böyle insanları mecliste ve siyaset içerisinde görmek istemem.

--spoiler--

Ankara'da bir otelde düzenlenen Zafer Partisi Kurucular Kurulu Toplantısı olaylı geçti. iddialara göre toplantı salonunda yaşanan gerginlik salonunun dışına taştı ve partili iki kişi darp edildi. Zafer Partili Soner Çam, toplantıda Ümit Özdağ'ın kendi üzerine oynadığını iddia ederek "Ümit Özdağ azmettirerek 150-170 kişinin olduğu salonda beni apar topar dışarı attırıp darp ettirdi. Sonra da toplantıyı bitirdi" ifadelerini kullandı. Partiden istifasını açıklayan Çam, Davarcı'yla kendisinin darp edildikten sonra çekildiğini öne sürdüğü fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaştı.

--spoiler--

görsel

https://www.mynet.com/zaf...urnunu-kirdi-110107004143
Öyle ya da böyle oy atacağım partidir.

Vaatleri ve vaatlerin gerçekleştirme yöntemleri en akla yatkın parti bu.
20 yıldır denenip çözüm alınamayan partilerdense bunlara oy atacağım.
işte milliyetçilik işte adam gibi adamlık ccc.

Bunlarda ata sporu üç beş çakal a adam dövdürmek.
dövdürdü mü dövdürmedi mi ya da partiden atılınca üzerine vişne suyu sıkıp böyle bir yola mı başvurdu onu bilmiyorum da araştırırsanız fetö'yü öven yazıları çıktı yakın zamanda. partiden atılma olayı bununla ilgili olabilir.

o değil de esas şu mahmut adlı tarikat liderinin vefatından sonra taziye tweeti atan iki üye vardı, onlar atıldılar mı merak konusudur. çünkü zafer partisi hakkında kafamı en çok kurcalayan iki meseleden birisi bu, diğeri de ümit özdağ'ın cübbeliden "hoca" diye bahsederek iç savaş iddialarına destek yapmaya çalışması.
kendi içinde demokrasiyi sağlayamayanlar topluma demokrasi getirebilir mi?
Surilere ev satıp vatandaşlık aldırmak - Zafer
Parti içinde muhalefete dayak - Zafer
Fetöye Sayın demek - Zafer
Uçkurundan yönetilen genel başkanı olduğu iddiası - Zafer

Daha ne olsun.. Mis gibi parti işte.
neyine inanmıycaksın. tangur tungurla niçe gelip savunmadan yazalım,

yahu adam içişleri bakanını kavga etmeye çağırdı kendi twitter hesabından,

lisede çıkışa adam çağırır gibi,

süleyman beyefendi gelmeyince de korkak ilan etti. ihihihi.
çok net söylüyorum türkiye bu siyasi üsluptan bıktı usandı artık.

taksici durağı - bağcılar kıraathanesi seviyesinde siyasetten bıktık usandık yemin ediyorum.
Kürtçüler ve mülteciseverler toplanmış yine.
Gençlere nasil örnek oluyorsun ümit hoca
Dövdurmek ne demek
iç işleri bakanini duelloya cagiran cesur yurek
Niye kendi isini kendi gormuyor.
Yemedi mi ümit hoca.
araplara vatandaşlık vererek ev satmaya çalışan partililer değil de ümit amcayı eleştiren mi mültecisever oldu? ihihi tihihi.
Şu Zafer partisini eleştirenler Kürtçü ya da mültecisever oluyor ya en çok ona tutuluyorum ben. Zafer partisini millet eleştiremeyecek mi lan? Bu nasıl bağnazlık amk. Ayrıca Ümit Özdağ Allah mı yani niye ona laf edemeyelim?

Bariz bir şekilde adam mafya babası gibi partisinden birkaçını dövdürmüş. Bu olay normal mi lan? Normalse size göre bence kişiliğinizi sorgulayın derim. Partizanlık kanınıza da işlemiş demektir. Geçmiş olsun.

Ben bu partiyle ilgili haberlere çok gülüyorum.
ülkedeki komedi dizisi eksikliğini bu parti kapatıyor bence. Her şeyleri feci komik ya ahaha.
gelen gideni aratacak sanırım. eskisi içeri tıkardı bunlar gelirse önceden de falakaya yatıracak pii.
Konu dönüp dolaşıp baldız meselesine geliyor olabilir. Her partide bir yalaka grup oluyor arkadaşlar.

Baldız meselesi: https://www.orbit-haber.c...umit-ozdagin-baldizi-kim/
Partizanlık yapmıyorum lakin bu ülkenin büyük bir kısmının dayağa ihtiyacı var hem de sağlı sollu dincili kemalistli tüm ideolojilerden bağımsız... olaydan bağımsız söylüyorum bunu.
dayak yiyen adam ümit özdağ 'a "Türkiye Cumhuriyeti Devletini karşına alamazsın. Siz Türkiye’de iç savaş çıkaracak, kaostan nemalanan bir şahsiyetsiniz’ demiş.

Garip olan senin o partide ne arıyor olman.

Bunlar iktidarın ellerinden gittiğine, savaştan başka çıkar yol olmadığına inanan bir gurup. iktidara gelirlerse ya herru ya merru diye hitlercilige soyunacaklar. Türkiye savaş alanına dönecek.

Sen o partiye niçin girdin ki. Buz gibi dayağı hak etmişsin. Çükünden asmadıklarına sevin.
Daha önceki iftiralar gibi olmasın dikkat edin. Yanlış bir şey yapılıyorsa eleştirmek en doğal hakkınızdır. Eleştiriler boş konuşmadan ibaret olmadığı sürece kim ne diyebilir?

Şimdiye kadar zafer partisi ve ümit Özdağ ile ilgili ortaya atılan iddiaları ben de sorguluyorum sonuç olarak tatmin olacağım cevapları bulunca, atılan suçlamaların iftira olduğu ortaya çıkınca da hala bu iftiraları gerçekmiş gibi konuşanlara karşı da üyesi olduğum partiyi savunuyorum. Bekleyelim ve görelim bakalım bu bir iftira mı değil mi? Önyargılarınız ile düşmanca zafer partisine saldırmanız sizin bağnaz olduğunuzu gösterir. Ben her türlü suçlamanın gerçek olma potansiyelini göz ardı etmiyorum hiçbir zaman.

Ümit Özdağ ın siyaseti sert olabilir. Ve öyle de olması gerekir. Pısırık insanlar bunca işlenen suçun hesabını soramazlar.

Ümit Özdağ Süleyman soyludan ve Tayyip Erdoğan'dan hesap soran tek liderdir. Hangi 20 yıllık muhalefet partisi tayyip erdoğan hakkında 302. maddeden dolayı vatana ihanet suçlaması yapabildi? hangi lider süleyman soylu'ya uyuşturucu suçlaması yapabildi? Süleyman soylu gibi bir insan ile dalaşmaya hiçbir şekilde götü yemeyecek pısırık parti liderlerinin peşinden gidiyorsunuz ve diyorsunuz ki hele bir iktidarı ele geçirelim o zaman bir şeyler yaparız. Hiç samimi değilsiniz. Ve hiçbir şeyin hesabının sorulmayacağını da göreceksiniz. Çünkü bu partiler aynı düzene hizmet ediyorlar. Aynı kaynaktan nemalanıyorlar ve birbirlerini destekliyorlar. Birazdan paylaşacağım görselden önce de buradaki yazılarıma bulup bakarsanız akp ve CHP'nin iki başlı yılan olduğunu söylüyordum. Ama bu görsel tam olarak benim düşüncemin resmi olmuş oluyor. Siz yılanın diğer başına bakıp büyüsüne kapılıyorsunuz.

görsel
yahu bu sertlikleri gördük, soyludan da, bahçeliden de, perinçekten de.

hepsi zamanının en sert muhalifleriydi. küfürler havada uçuşuyordu. hesap sormayan namertti şerefsizdi. ee ne oldu?

sizleri büyük bir hayal kırıklığı bekliyor zira "hala", olanlara rağmen, ısrarla birilerinin peşine takılarak sorgusuz sualsiz destekliyorsunuz.
ümit özdağ ve iyi partililer, mhp akp'ye yanlayınca mhpden çıkıp iyi partiyi kurmuş insanlar. bu ihanetin bir parçası olmak istemeyen insanlar. kıyasladığın insanlar başka yerlerde farklı konuşup akpnin kapısına bağlanmış insanlar olabilirler. ama ümit özdağ'ın öyle olmadığını görebilirsin diye tahmin ediyorum. ümit özdağ öyle bir insan olsaydı şimdiye kadar mhpde sesini çıkarmadan ekmeğine bakardı.

bugüne kadar hiç mhpyi desteklemedim. hiç kimseyi de sorgusuz sualsiz desteklemem. türkçüleri birilerinin peşine takılan çomar kuçu kuçular ile karıştırma. bizler okuyan sorgulayan bilgili insanlarız. bugüne kadar bizim fikirlerimiz ile uyuşan bir parti yoktu ancak artık çok yaklaşan bir parti var.

bizim bir partiden beklentimiz atatürk' e, atatürk ilkelerine ve türk milletine hak ettiği değeri ve saygıyı gösteren, bu uğurda çalışan bir parti olmasıdır. türk olmanın şerefini, gururunu anlamış ve özümsemiş bir lider olmasıdır. türk olmak bir şereftir. şerefsizler anlayamaz ve şerefsizden lider olmaz. eğer bir gün ümit özdağ'ın bir şerefsizliğini görürsek, bunun peşine takılacak kadar adi insanlar değiliz. ama şerefsizlerin peşine takılan insanların kendisini sorgulaması gerekir.
Türk olmak şereftir.
Şerefsizler anlamaz.
Vay be ne güzel atar.
Arkadaşlar bana göre hava hoş.
Aranızda türk olmayanlar düşünsün.
Mesela demolay bildiğim kadarı ile arnavut sırp karışımı.
Mesela kafakoparan dede Viking.
Eski Jimmy tudeski gürcü.
Ne yapıyonuz lan şerefsizler.
Şaka bir yana
Zafer partisi iyi ki var.
Yozgatlı konyalı çorumlu medeniyet düşmanı ama safkan türkler için çalışan bir parti var.
Bu arada bende Arnavutluk var ben bu partiyi sevsemde şerefsiz olduğumdan oy veremiyeceğim.
Tengir değerli dostum.
Seninde durumun sakat.
Bak bu tip arkadaşlarla ben aynı partiye oy veremem.
Bunlar siyasetin s sini bilmiyor.
Ego tatmin ederek RTE yenilmez.
RTE den bıktık yeni RTE ye hiç oy verilmez.
Ne güzel işte.
Boşuna demiyoruz yiyin birbirinizi ete para vermeyin sikin birbirinizi göte para vermeyin diye.
congratulations.
Benim sözüm türk olduğu halde şerefsiz olanlara size bir ithamım yok. Türk olmayanlar hakkında konuşmuyorum sözümün başından beri. Sözlerimi çarpıtmayın.
iddiayı ortaya atan kim ? kaçsaatoldu.

yani fettuşiler. muhalifimizin geldiği noktayı iyi görün.

firavun rıza'cı mahmut ve ebu fesat denen k*r*s*lc* ile aynı çizgidesiniz.

halkların tv'si etkisi bu.
türk olmak şereftir.
şerefsizler (türk olmayanlar) anlayamaz.

bunlar sayılarını tespit etmeye çalışıyor.
sayı az çıkarsa takiyye yaparak budala enayi şerefsizlerden oy isteyecekler.
nasıl olsa zafer kazanırsa hepsini tehcir eder refahı sadece türk babadan olma türk anadan doğma olanlara yani şereflilere paylaştırırız diye düşünüyorlar.

sayı umduklarından çok çıkarsa bütün şerefsizlere (türk olmayanlara) savaş ilan edecekler. türkiye'de kan gövdeyi götürecek.

kalplerinden çıkan bu.
boğazlarında lafı nasıl değiştirdikleri ile ilgilenmem.
lafı kıvıran çevir kazı yanmasıncı kaypak iki yüzlü mürai takiyyecilere hoş görünmek için boş edebiyat yapan bir budala enayi dümbeleği hiç olmadım.

yani ben onların gözünde düz şerefsizim.