1. 1.
  gülünç ötesi bir durumla eş değer olan düşüncelerdir. ülkenin recep tayyip erdoğanın olduğunu sanmak ve ses çıkaranında, muhalefet olanında yemek yediği kabı pislediğini düşünnmektir. hatta ak partiye oy verenleri vatansever geri kalanlarında vatanını sevmeyen birer terörist sıfatında olduğunu sanmaktır, düşünmektir.
  bunların hepside eğitimsizliğin vermiş olduğu şizofrenik düşüncelerdir. bizler bu ülkenin karış toprağı zarar görmesin, emperyalist güçlerin elinde daha fazla oyuncak olmasın diye çaba sarfederken, ak partililerin bizleri emperyalist güç bellemesi komik olmasının yanında saçmalıktır. kalkıp kendilerini iyi bi silkelemeleri lazım. rte nin bop eşbaşkanıyım demesine bile ses çıkarmayanlar ile aynı ülkede yaşamak ta içimizi sızlatan bir ayrı konudur.

  eğitim şart. bkz. (#7967915)
  2 -2 ... mtnyesiltepe
 2. 2.
  umarım kaybederizde ampulle dahi bulunmaz.
  ... mtnyesiltepe
 3. 3.
  ülke bu ülke için canını vermeye hazır olan her bireyin malıdır. ne tayyibindir ne de mustafa kemal'indir.
  1 ... cinereo lupus
 4. 4.
  bugünlerde en sık yapılan hatalardan biridir. ampul kafası.
  ... blameless
 5. 5.
  herkezin düşüncelerine saygı duymak gerekir ama nedense arkadaşlar bu ülkenin başbakanından bu kadar şikayetci olmanız yanlış ya sonucta %50 oy ile seçilmiş başa gelmiş bizede saygı duymak kalır. Ne Olursa Olsn o senin ülkenin Başkanı senin onu aşagilaman kendini aşagilaman anlamınada gelir...
  ... rusennali