1. 1.
  Bir öneri, evet yüzyıllardan beri bu ülkeyi Türkler, Araplar, Gürcüler ve hatta sırp kanı taşıyan kişiler bile yönetmişken ülkenin geldiği durum ortada, evet sıra Kürtlere de gelmeli, yönetime talibiz, evet ülkeyi çok güzel günler bekliyor.

  Not. Özal kürttü diyecek olanlara peşinen cevap vereyim; Özal asimile olmuş işbirlikçi beyaz bir kürttür, bu böyle biline.
  1 -19 ... 25 eylul 2017
 2. 2.
  Bunlar katiyen egitilmezdir diyen dayı gibi mi.*
  4 ... kale3112
 3. 3.
  aynen. ünlülerin çoğu da zaten kürt. gerçi kürtler neden türklerin ülkesini yönetip onların sözcülüğünü yapsın ki?
  1 -3 ... selia
 4. 4.
  eğer cemal gürsel gibi olacaksa başımın üstünde yeri vardır zira bu ülke hepimizindir ve devletin başına geçecek kişinin türk vatandaşı olması yeterlidir.. köken ve din önemli değildir..
  ... promocemo
 5. 5.
  Ülkeyi insan yönetsin insan, ne türkü ne kürdü...
  2 -1 ... snakedr
 6. 7.
  Aşiret mı yönetiyorsun ulan ayı dedirtendir

  Ülke yönetmek aşiret kavgasına benzemez.
  2 -1 ... lin kuei
 7. 6.
  Sonrada kuzey Amerika papağanları yönetsin mi?
  ... sosyalfasist
 8. 7.
  Hak, hukuk bunlara çalışıyor zaten daha ne olsun.
  2 ... peri10
 9. 8.
  her yerde sizin haklarınızı savunuyorum. sosyalizmin içine sıçmasaydınız iyiydi. vatanın bütünlüğünü savunan herkese kardeşim gözüyle bakıyorum. pkk seviciğiyle bu olmaz. insan gibi çıkıp pkk gavat bir terör örgütür deyin beraber çalışalım bu vatan için. diğer türlü asla olamaz. pkk gibi abd boku bir örgüt sola yeterince zarar verdi. solun kürtçülüğe indirgenmesine asla müsade etmeyeceğiz. vatansever kürtlere lafım yok tabi.
  3 -1 ... napakyanii
 10. 9.
  zaten kürtler yönetiyor, akp'li bakanların hepsi kürt, adam soruyor neden beklenen enflasyon ile günümüz enflasyonu tutmuyor, ulan bakan sensin, sen bilmiyorsan kim bilecek, şaka gibi.
  3 ... kavunvebira