1. 1.
  Fethullahçıların ve liboşların ortaya attığı, aydınlıkçıların ise üstü kapalı bir şekilde kabul ettiği gerçektir.

  Söylenenlere göre tayyip erdoğan yolsuzlukları ortaya döküldüğü zaman fetö'ye karşı mücadele vermek için mecburen daha önceleri ergenekon dediği yapı ile masaya oturuyor ve onları dışarı çıkartıyor. Yine bu teze göre 2014'ten beri ülkeyi bu adamlar yönetiyor.

  Kulağa komplo teorisi gibi gelse de aslında mantıklı yanları var.

  Sonraları defalarca kez ergenekoncular masum değildi, ergenekon gerçekti diyen akp neden bu insanları dışarı çıkardı?

  Doğu Perinçek'in silivri çıkışında "cemaatlerin, tarikatların kökünü kazıyacağız" ya da "görevlere hazırız" gibi sözleri ne anlam ifade ediyor? Tam da son 4 senede adnan hoca, fetö, furkan vakfı gibi cemaatlere operasyon düzenlenmesi tesadüf mü?

  Pkk ile müzakere eden, pkk'nın taleplerini birbir karşılayan tayyip erdoğan noldu da birdenbire pkk düşmanı kesildi? Bu sınırdışı operasyonlar neden şimdi yapılmaya başlandı?

  Ergenekoncu ve ulusalcı denilen adamlar kaybettikleri eski mevkilere neden tekrardan yerleştiriliyor?

  Rus uçağının düşürülmesi olayından sonra vatan partisi'nden bazı kişiler gidip rus yetkililerle görüşmüş ve türkiye-rusya ilişkilerini düzeltmişti. Nasıl oluyor da oy oranı binde bilmem kaç olan bir partiyi bu kadar ciddiye alıyorlar?

  Can Dündar'ın yaptığı mit tırları haberini ondan 1 sene önce Aydınlık gazetesi yapmıştı. Bu gazetenin başına neden hiçbir şey gelmedi?

  Doğu Perinçek tayyip erdoğan'ı açıkça tehdit ediyor. Mesela elimde cumhurbaşkanının yolsuzluğu ile ilgili 38 tane belge var diyor ama herkese ateş püsküren tayyip neden ağzını açıp doğu perinçek'e tek bir laf edemiyor?

  Doğu Perinçek derin devlet midir, ülkeyi yönetiyor mudur bilinmez ama en azından sıradan bir adam olmadığı ve devlet yönetiminde nüfuzlu ve etkili birisi olduğu açık.
  1 ... otoriter faso kemalist