1. 1.
  1989 da kurulan basketbol takımı. her zaman efes pilsen'in gölgesinde kalmıştır ve kalmaya da devam edecektir ama yine de avrupada ülkemizi başarıyla temsil etmeye çalışmaktadır. henüz elle tutulur bir başarısı yoktur avrupada.

  edit: fenerbahçe ile birleşmiştir.
  1 -1 ... redwinemania
 2. 2.
  (bkz: uleb)in acıkladıgı euroleaguee katılacak takımlar lisetesinden cıkarılmıs yerine henuz takım eklenmemiştr muhtemelen birleşme asamsında oldugu fenerbahce ulkerin yerini alacaktır
  ... ozsaycan
 3. 3.
  bugün itibariyle ligden çekildiğini açıklayan basketbol takımı.
  http://www.internethaber..../news_detail.php?id=27385
  ... wolfshade
 4. 2.
  bir zamanların efsane basketbol takımı tofaştan sonra,zirvede bırakan ikinci basketbol takımı.altyapı çalışmalarında yoğunlaşacak olan basketbol takımı.(öyleymiş)
  ... laedri
 5. 3.
  (bkz: ülker)
  ... vernon sullivan
 6. 4.
  çocuk şarkısı gibi marşı olan spor kulübü. dinlemek için: http://www.ulkerspor.com/images/mp3/ulkermars.zip

  türkiye'nin efes pilsen'le beraber en büyük basketbol takımı iken ligden çekilen takım. ülker yöneticilerinin "bu kulübe o kadar para harcıyoruz, bu kadar parayı ona harcıycağımıza o paranın yarısına babalar gibi sponsorluklar yaparız" şeklindeki düşünceleri sonucu ligden çekildiyse, ülker yöneticilerinin hata yaptıklarını bilmeleri gerekir.
  5 ... zall
 7. 5.
  (bkz: fenerbahce ulker)
  1 -1 ... oumar
 8. 6.
  (bkz: ulkerbahce)
  2 ... sefertasi
 9. 7.
  bir zamanlar alt yapısında top koşturduğum takımım.**
  1 ... orn wan kenobi
 10. 8.
  turuncu formasıyla beni önce basketbola sonra kendisine aşık etmiş, maçlarını elimde ülker çikolatasıyla izlediğim basketbol takımı. her gördüğüm insanı harun erdenay zannederdim, hey gidi günler hey.
  1 ... der meister