1. 1.
  kırmızı kutuda, içinde 8 adet kırmızı kağıtlara sarılmış halde olan nostaljik çikolata.

  yedikten sonra ulen ne yemişim diye söylenecek kadar çöp çıkaran ancak sadece 33 g olan, barkodu 8690504023135 nostaljik çikolata.

  öle öküzlemesine ısırılmaz. eritilir ağızda önce.

  not: napoliten başlığında bir kaç girdisi var ancak ayrı bir başlığı haketmiştir.
  9 -1 ... machados
 2. 2.
  çocukluğu hatırlatan bir tattır. hiç bitmeyecek gibi başlanır aynı çocukluk gibidir. bitiverir...
  5 ... dekoratif yazar
 3. 3.
  çocukluk hatıralarında önemli bir yeri olan çikolatadır. bu çikolata her güzel şeyin bir sonu olduğunu öğretmiştir bir dönemin çocuklarına. ilk önce hiç bitmeyecek kadar çok gelirdi o sekiz tane minik çikolata. bir tane, bir tane daha derken bitiverirdi ansızın ve boş kutuya hüzünle bakılırdı bir müddet.
  4 ... bigudi
 4. 4.
  hayatım boyunca yemekten sıkılmadığım, şeker ayarından tiksinmediğim tek çikolatadır. çoğu çikolata bir süre sonra insanın içine baygınlık vermekteyken bu yenir, yenir, yenir, komaya girilir yine de ne gıdıklar mideyi ne baygınlık verir. çikolataların kraliçesi bitanemdir.
  3 -1 ... 35lik sallama
 5. 5.
  çocuklukta her akşam babanın eve gelirken getirdiği hasretle beklenen kardeşle paylaşılan, doyulamayan kardeşten bir tane daha fazla yiyebilmek için türlü oyunlar düzenlediğin unutulmaz çikolata.
  3 ... asfodeles
 6. 6.
  içeriğinden çok ambalajı vardır. boşu boşuna israf diye düşündürür. o ambalajın yerine çikolata koysanız da, biz de ambalajdan çok çikolataya para versek ne güzel olur aslında.

  bir de ince olması tadını daha bi lezzetli yapar.
  3 -1 ... filozofil
 7. 7.
  çikolatasını yiyip, kağıdını aynı yerlerden buruşturmadan bozmadan katlayıp hiç yenmemiş gibi geri koyardım ve bundan manyak zevk alırdım * *.
  4 ... pancake
 8. 8.
  çikolatayı yedikten sonra her çikolatanın kırmızı paketini düzeleştirip üst üste koyma alışkanlığı yapan çikolata.
  1 -1 ... particle
 9. 9.
  viskinin vazgeçilmezidir.
  1 -2 ... frekans
 10. 10.
  ismi yanlış konulmuş bir üründür. herkes bunu çekmece çikolata olarak bilir. napoliten lafı öyle kolay kolay hatırlanmaz. bu da ülker firmasının büyük bir pazarlama hatasıdır. burdan bir abileri olarak kendilerine tavsiyem yeni bir atılımla ürünün ismini ülker çekmece olarak değiştirmeleri ve büyük bir p&r çalışmasına girişmeleridir.
  ... kamasutra denedim begenmedim