bugün

Ülker'in yıllardır ambalajını değiştirmediği, yemeye doyulmayan gofreti.
nedense "gofret" denildiğinde aklıma ilk gelen ürün. çocukluktan bi bilinçaltı mı oluşmuş nedir anlamadım? soğuk yendiğinde daha güzel olur.
(bkz: ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mı) reklamı bir çok kişi tarafından anlaşılmayan gofret.
yeryüzündeki en güzel gofrettir.
ambalajı değiştiği takdirde bir çok hayranının bırakacağı ülker efsanesi. bir klasik.
yıllardır değişmeyen tat. sihirli formül. yalnız 4. den sonra biraz şişiyorsunuz.
insanın bıkmadan bütün gün yiyebileceği, coca coladan sonra sahip olduğu maddelerin oranlarını en çok merak ettiğim enfes gofret.
hayatımda ülker yemeyeceğim desem yine dayanamayıp yiyeceğim tek ülker ürünüdür. tek kusuru yenirken her zaman aynı tadın alınamamsı. bilmiyorum belki alınıyordur ama bana öyle geliyor.
kendisi takriben on yedi santimetre civarındaydı..Üç kardeş olunca kimseye hak geçmesin diye *santimi santimine ölçüp üleştiğimiz gofret.
kırmızı ambalajının üstünde "karşı konulmaz üstü çikolata kaplı gofret" resminin durduğu, tazesinin makbul olduğu ülker'in dayanılmaz gofretidir. bir nevi überschokolade. *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.