1. 1.
    mümkünatı olmayan durumdur.

o yüzden kimse oy verdiği partiden kendine bir şekil vermesin kimseyi de yaftalamasın.

hdp liler hariç...

şöyle düşünelim, akp seçmeni içinde sorgulamadan oy veren büyük bir kesim var eyvallah fakat bunun aynısından sorgulamadan chp ye de oy veren bir kesim var...

tek derdiniz düşünüp düşünülmediğiyse o kesime koyun, aptal, çomar derken öbür kesime neden bir yafta vurmuyorsunuz?..

kimmiş düşünmeyen.
    5 ... id est
  2. 2.
    Bu mantıkla yine de yüzde ellisi aptal olmuyor mu?

Akp’nin yarısı + chp’nin Yarısı hesabından ötürü yine yüzde elli yapıyor.
    3 -2 ... odysseus
  3. 3.
    Her aptal bir zekiyle evlense ben yine ortada kalırım. offf.
    3 ... asuregibisurat
  4. 4.
    dolara bakarsanız, ülke komple gerizekalı bende dahil.
    2 -1 ... bu nick bi harika dostum
  5. 5.
    Ben 40 milyonun zeki (veya akıllı) olduğuna inanmıyorum arkadaşlar kusura bakmayın. 30-40 kişilik sınıflarda bile 2-3 tane akıllı insan çıkıyor. Ülkenin yarısı nasıl zeki, akıllı, çalışkan olsun. Öyle olsaydı çok daha ileride olurduk. Ayrıca kendimi de verdiğim oydan dolayı akıllı olarak görmüyorum. en azından sadece o yüzden değil. alçakgönüllü olayım istemiştim ama olmadı.
    1 ... hicin evladi
  6. 6.
    bence bir ülkede öğretmenlere 1 villa, 1 yazlık 1 kışlık araba ek olarak onyüzbinmilyonbaloncuk maaş verilmiyorsa o ülkede herkes aptaldır.

imza: bir öğretmen.

anlatılmak istenen: kendiniz gibi düşünmeyen herkese çomar, vatan hayini, fetöcü vs. diyebilirsiniz ama bu onları sizden daha aptal yapmaz.
    3 ... panzerkampfwagen