1. 1.
    hayretlere düşüren olay.

-gel bakim sen göçmen misin?
    +evet paşam.
    -ooo al bakalım buralar senin hala dayı amca oğlu paylaşırsınız artık.
    2 -2 ... tifobakteri
  2. 2.
    he amk he, sadece 93 harbi süresinde 1 milyon deliorman, dobruca türk'ünün 300 bini ya savaşta ya da göç yollarında öldü.

ne için, işte bu amına kodumun rum dölleri hakaret etsin diye.
    ... ateistvaiz
  3. 3.
    dedesinin dedesi bile yozgatlı çıkınca bozulmuş bizim çomarlar. balkan türkler'ine akıllarınca laf atıyor, "biz osmanlı çocuğuyuz len amq" diye dolaşıyorlar ortalıkta.

balkanlar türkler'i fatih sultan mehmed döneminde balkanlar'ı türkleştirme politikası sebebiyle bölgelere göç ettirilmiş, aslen iç anadolulu türkler dir. "evlad ı fatihan" ı oluştururlar yani.

"vatanı kurtaran anadolu türkler" inin ise kökeni muallak. mesela kim kardashian karslı çıkmış. "anadolu türklüğü" böyle bir kavram.

bu arada o "balkanlardan göçen mülteciler" in oluşturduğu trakya zaten kendi kendini kurtarmıştı, kurtuluş savaşı öncesi.

diğer "anadolu türkleri ni kurtarmak" da yine bir balkan türkü olan atatürk'e düştü.
    2 -2 ... bugun variz yarin yokuz
  4. 4.
    keşke en güzel yerlerinden birini de ben alsaydım.
    ... selia
  5. 5.
    Yok öyle bişey. O en güzel yerleri güzelleştiren balkan göçmenleridir. Yoksa balkanlardan gelenler olmasa bu memleketin olmuş olacağı hali hayal bile etmek istemiyorum.

Anadolu insanının ağaca saygısı yok bir defa.
    4 -2 ... haleos
  6. 6.
    Saçmalama amk bizi getirmisler çorum,a dedem çomarland'tan kurtulmak için 30 sene çabalamista istanbula gelmis.

He bir de çomarlandi güzellestirmisler.
    1 ... karton toplayan cocuk