1. 1.
  minibüsdeki para geçisini sağlayan gizli kahramandır.

  o teyzelerin uzattığı parayı şöföre verir, şöförün verdiği para üstünü yolcuya verir, elinden geçen paranın haddi hesabı yoktur, aynı anda pek çok kişinin verdiği parayı ve para üstünü aklında tutar, minibüsün dengesi ona bağlıdır, o olmadan o minibüs kaosa sürüklenir, teyzeler 25 kuruş için şöförün kafasına çanta atar, şöför parayı alıp üstünü vermez, vatandaşın ve devletin parasının arasındaki en hassas dengedir o kahraman.

  öyle bir kahramandır ki o.. eğer o olmasa şöföre para gidemez, minibüsler durur, minibüsden devlete para gidemez, ülkenin yarısı toplu taşıma kullanıyorsa bu 40 milyon demektir, 2 liradan hesap etsek 80 milyon, gidişin dönüşünü de hesap edersek 160 milyon türk lirası eder bu.

  bu gizli kahramanlar her gün devletin cebine 160 milyon lira koyarlar ve bu ekonominin bel kemiğidir, bu kahramanlar olmasa dolar çoktan 10 lirayı geçmişti.

  bütün para aktarıcıları saygıyla anıyoruz, hepimiz adına size teşekkür ederim, durmak, yorulmak bilmeden para geçişini sağladığınız için, sizin sayenizde sokağımızda elektrik var, sizin sayenizde hastaneler çalışıyor, siz olmasaydınız olmazdı, sizi seviyoruz.
  3 ... gold tab gibson
 2. 2.
  bir zamanlar rezaydı ama son durumu bilmiyorum.
  1 ... timur cengiz hulagu