1. .
  kaçak elektrik kullanamayacak olmaları oldukça büyük bir sorunsal olacaktır. iç savaş yaşamalarına neden olacak durumdur.Şu anda her faturanın %7si kaçak elektrik olduğunu hatırlarsanız gerçekten ne denli büyük bir sorun yaşayacakları ortada deyusların.
  1 -1 ... fight for rose
 2. .
  (bkz: baskil)
  -1 ... centurion
 3. .
  batılıları ise tam tersine, aşırı rahatlatır.

  elektrik faturası meselesine gelince, zannedilenin aksine olağanüstü önemli bir şeydir. bugün flaman bölgesi belçika'dan tamamen benzer sebeplerle ayrılamk istiyor. kuzey italya güney italyadan, katalonya ispanya'dan aynı sebeplerle ayrılmak istiyor. çalışkan bölgeler tembel bölgeleri vergileriyle finanse etmek istemiyor..

  bütün bu avrupalılar aptal da bir biz türkler mi akıllıyız?

  vatanseverliğe gelince, çoluğumun çocuğumun rızkını anacak mecbur çok kalırsam gideceğim ve kendimi asla güvende hissetmeyeceğim hakkari'ye yollamak mı vatanseverlik? hiç bir türkün kendini vatanında hissetmeyeceği yerlere sırf türkiye haritasında görünsünler diye para pompalamak mı vatanseverlik?

  o parayla yeni hastaneler yapsak, üniversitelerimizi toparlasak, şehirlerimizi yağmadan kurtarsak vatanımızı daha çok sevmiş olmaz mıyız?

  hakkari'yi vermeyiz diyorsun. peki hakkari'de (valilik ve bir-iki devlet kurumu dışında) türk bayrağı asabiliyor musun? hakkari'ye türk vali atayabiliyor musun? vergi alabiliyor musun? elektrik faturası tahsil edebiliyor musun?

  sen hakkari'yi çoktan verdin aslında. hakkari şu anda yalancıktan türkiye cumhuriyeti haritasına ekli duruyor. çünkü osmanlı hayallerinde beyni erimiş türk gerzeğinin o yalana ihtiyacı var. doğuya yolladığımız beleş elektrik vb. ise o yalanın ücretidir. kekolar parayı alıp ceplerine atıyorlar, karşılığında bir süre daha yalanı devam ettiriyorlar.

  son olarak, (belki palu dışında) kimse elazığ'ı vermez, raad olun, oranız buranız oynamasın..
  3 -2 ... arbutus unedo
 4. .
  elazığ'ın neden verilmeyeceği youtube'da "pkk elazığ dayak" diye aratılınca gayet güzel görünüyor.
  1 ... arbutus unedo