1. 1.
  türkiye anadoludan ibaret değildir gençler ! önce burada bir anlaşalım.
  bu ülkenin tek bir ismi vardır. o da "türkiye cumhuriyeti'dir." ne başka bir isim değiştiririz, ne de bir metrekare toprak veririz. 36 etnik unsurdan kimsenin şikayetçi durumu yok. şikayetçi olan yavşak siyasilerdir. ha onları da toplumca siktir eder yollarız o da ayrı mesele tabi.
  4 ... excellency1923
 2. 2.
  qarizma anadolu olabilir bence.
  salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk tepkisi uyandıran sorunsal.
  4 -1 ... ayip oluyor beyler
 3. 3.
  36 etnik unsur tanımını incelediğimizde bir cogunun türk olduğu gerçeği ortaya çıkıyor. sunni türk alevi türk , sunni türkmen alevi türkmen , şafi kürt sunni kürt gibi saçma sapan arttırmalara gidilmiştir. bu ülkenin % 83 ü türk ve buna türkleşmiş boşnak arnavut çerkez ve diğer grupları da eklediğimizde ülkenin % 87 si türk ve türkiyeden memnundur.
  6 -1 ... balamir1234
 4. 4.
  bence ülkenin adını direk sorunsal olarak değiştirelim. şu anki halimize çok uygun.
  6 ... varikosel
 5. 5.
  %80'i türk olan ülkede türklüğü hazmedemeyenlerin sorunu.

  Neden ruslar almanlar italyanlar değil de bizim süper zekalardan çıkıyor bu öneriler hep merak ederim.
  5 -1 ... ayri sigaralar ayni acilar
 6. 6.
  Hayır değişmemelidir. Türkiye iyidir. Halk milli bilinçte olur ve dış tehditlere karşı birlik olur.

  Not: O 36 etnik unsurdan birindenim. Çerkes'im.
  3 ... sakalli adige
 7. 7.
  %10-15 azınlığın bir kısmı, türk kelimesinden rahatsız olduğu için türkiye cumhuriyetinin adını değiştirme önerisidir. (bkz: dahiyane)

  yeni adımız her etnik unsurun baş harfleri olarak qwertyuıopğüasdfghjklşizxcvbnmöç cumhuriyeti olmalıdır. ancak devletlümüz f klavye ile yazmayı tercih ederse öyle de olabilir.
  -1 ... inmyopinion
 8. 8.
  age of empires oynarken oluşan sorunsal.
  3 ... arthasmenethil
 9. 9.
  almanya'nın yüzde 44'ü yabancılardan oluşuyorken bu acaba niye almanların aklına gelmiyor da entegrasyon diye kıçlarını yırtıyorlar acaba. aleni olarak salaklıktır.
  ... shah caspian
 10. 10.
  adı değişen bazı ülkeler olmuştur. örneğin pek çok etnik unsurun bir arada yaşadığı habeşistan'ın adı "etiyopya", birmanya'nın adı "myanmar", yukarı volta'nın adı "burkina fasso" olmuştur, ama bu isimlerin hiçbirisi etnik çatışmalar temelinde değişmemiştir. türkiye adı ise yüzlerce yıl öncesinden gelen kadim ve kabul görmüş bir isimdir, bu isim değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

  (bkz: bok değiştirirsiniz)
  ... zarbut