bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    pentagram (bkz: mezarkabul)

metalde sayılıyordur umarım.

edit:başlık başa kalmış bu arada
    9 -2 ... atrum
  2. 2.
    Hayko cepkin.
    4 -3 ... dedi cemil icinden
  3. 3.
    idleriyle haraket eden adam
    yemek yerken ağız şapırdatan, tuvalet ihtiyacına 100 desibellik bir ses gücüyle gideren. çevresinde tek mi yaşayıp başkalarının yaşayıp yaşamadığını umursamayan. birlikte bir yere giderken arkadaşını beklemeden önden önden giden. birlikte bir yerden gelirken arkadaşının bir işi varsa onu beklemeden giden. tek mükemmel kendisi olan. kısacası birlikte yaşanılmayacak insan tiplemesidir.
    1 ... 123124 223
  4. 4.
    kurtalan ekspres.

saygılar sunuyorum azizim...
    7 ... taurus
  5. 5.
    Türkiyede dünya çapında bi rock grubu çıkmasını bekleyemezsiniz zira rock nezdinde hiç bir grup dream thater pink floyd ne biliyim symphony x veya en kötü osiris kadar bile iyi olamayacaktır.
    2 -1 ... nokwey
  6. 6.
    Öncelikle koca bir hahahahahahhasiktir çekerek başlıyorum entry'me.

Ula deli misiniz, bu grupların yüzünden insan rock müziğin ne olduğunu unuttu. Neymiş, "alternatif rock"mış.. Hadi ordan, pop müzik ne kadar piyasa müziği ise bu grupların müzikleri de keza öyledir.

Yahu adam rock dinliyorum diyor, hangi gruplar diyorum, ilk entrydeki o grupları söylüyor. Led zeppelin? Yok. Deep purple? Yok. Pink floyd? Yok. Ac/dc? Yok.

Daha çok şey yazarım da ellerim titredi şuan sinirden yazamıyorum. Ve şu yerli grupları bırakıyorum;

- sahte rakı
    - mavi sakal
    - blue blues band
    - moğollar
    - Kurtalan Ekspress

Ve daha niceleri..

Edit: ilk entry'ye ithafen yazdım bunları. Mfö'yü de sonradan eklemiş o üstadlara haşa lafım yoktur ki onlar da her tarz yapıyorlar pop ballad'dan tutun funk'a.

Not: günümüz ünili gruplara sesleniyorum, az özgün olun lan. Power chord basıp sikko şarkılar coverlayıp "müzikle uğramış" olmuyorsunuz. Sizin yüzünüzden müzik bitti be ülkede.

Edit 2: pentagram metal grubu yahu.. 2-3 şarkısını dinlediniz de poserlık yapmaya geldiniz okey ama bari başlığı okuyun.. Ayrıca evet, Türkiye'de şuan son zamanların bakın son zamanların diyorum en iyi metal grubu pentagramdır.

Edit 3: ilk entry sahibi bu entry'yi okumuş olsa gerek, baya değiştirmiş listeyi. ben ilk baştaki o çakma rock gruplarını yazayım:
    Duman
    84
    Zakkum
    Model
    Mor ve Ötesi
    7 -1 ... platinlinin altindaki cherokee
  7. 7.
    (bkz: 100 derece)
    2 ... merveyitavla
  8. 8.
    kurban
    malt
    athena
    duman
    mor ve ötesi
    kargo(koray candemirli kadro).
    2 ... scratch
  9. 9.
    Kurtalan ekspres barış mançoyla birlikte türkiyenin en iyi rock grubudur diğerlerini sayarsak.

Duman
    Mor ve ötesi
    Model
    Zakkum
    84
    Manga
    Kurban
    Moğollar
    Gece
    Flört
    Mfö
    4 ... fizulislermuduru
  10. 10.
    idleriyle haraket eden adam
    yemek yerken ağız şapırdatan, tuvalet ihtiyacına 100 desibellik bir ses gücüyle gideren. çevresinde tek mi yaşayıp başkalarının yaşayıp yaşamadığını umursamayan. birlikte bir yere giderken arkadaşını beklemeden önden önden giden. birlikte bir yerden gelirken arkadaşının bir işi varsa onu beklemeden giden. tek mükemmel kendisi olan. kısacası birlikte yaşanılmayacak insan tiplemesidir.
    ... 123124 223
kapat