1. 1.
    80 lerde gençlik yaşamış biri olarak söylüyorum ak parti bu ülkenin bu seviyelere gelmesindeki en büyük etkendir.

ekonomik olarak çok büyük sıkıntı içerisindeyiz bunun elbette farkındayım. hatta markete gidiyoruz çoğu şeyi alamadan çıktığımız oluyor. yalnız tek sıkıntımız de bu. zira terörü bitirdik, artık ülkemizdeki terör bitti dışardan transfer etmeye başladık. şehitlerimizin kemikleri sızlamasın diye failleri mit tutup getiriyor.

ve artık askerin hava kuvvetlerimizin canı sıkılıyor kandili vuruyor, droneler keşif yapıyor, dağda eşek bile görseler telef ediyorlar.

ülkemizin önündeki tek engel malesefki emperyalizm. gezi ile olmadı, darbe ile olmadı, şu an ekonomiyi zorluyorlar.
    2 -11 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    ekonomik batışa doğru şaha kalkmaktır.

Bu arada gençliğini 80 lerde yaşamış birinin tımarlı Sipahi diye nick alması da bir tuhaf.
    3 ... sgkli yazar
  3. 3.
    işadamları için doğru olandır.

onlar maden fabrikalarının üstünü satar, bizim işçimiz altında kalır.

ama umudum var gelecekten, o günü bekleyerek mücadele ediyorum, biliyorum o gün geldiğinde kaçamayacaklar..
    2 -1 ... napesend
  4. 4.
    ---
    "ekonomik olarak çok büyük sıkıntı içerisindeyiz bunun elbette farkındayım. hatta markete gidiyoruz çoğu şeyi alamadan çıktığımız oluyor. "
    ---
    daha dün "evruppa bizi qıskaniyoor, ehonomi cohh eyyi" diye höyküren kadrolu çomarın son serzlenişidir. bunların bir şeyi kısmen de olsa idrak edebilmeleri için, az çok kendilerine dokunuyor olması gerekir.
    3 -1 ... nardaninciler
  5. 5.
    ülkemizin ak parti ile şaha kalkması
    1 -1 ... alpertunna
  6. 6.
    Olm bu tımarlı sipahi denen cibiliyetsiz, bu dizboyu yalakalanma için kaç lira alıyor acaba hiç fikri olan var mı?
    5 ... asuregibisurat
  7. 7.
    amık salağı ya. bir takım yabancı ülkelerin söylediği sözdür. bizim ülkemiz kalkmadı çünkü.
    ... baba kreyzi
  8. 8.
    bize.
    ülkemizin ak parti ile şaha kalkması
    ... lagavulinvebazlama
  9. 9.
    bu şahlanmayı mehter marşı ile taçlandırmak gerek:

https://www.dailymotion.com/video/x16xa88

YiNE DE ŞAHLANIYOR

Yinede şahlanıyor aman
    Kolbaşının yandım da kır atı
    Görünüyor yandım aman