1. 1.
  KKTC'ye ve Türkiye'ye ihanet eden Filistinlidir. Rumlar tarafından haddi bildirilmiştir. Türkiye'nin destek verdiği Filistin devletinin siyasileri ne yapmış, biliyor musunuz? Kıbrıs’ta Rumlara gitmiş ve şu mesajı vermiş: "Sizin ülkeniz Türkiye'nin işgali altında; Bizim ülkemiz ise israil'in işgali altında." Evet, Türkiye'nin desteğine rağmen, bu terbiyesizliği yapmış.
  Peki sonra ne oldu? Rumlar, israilliler ile iş birliği yaptı. Türkiye'ye ve KKTC'ye ihanet eden Filistin, hak ettiğini buldu. Ata Atun hoca çok güzel açıklamış:

  "Ne var ki, Filistin Devletinin siyasileri, her zaman yanlarında olan Türkiye yerine, kendilerini arkalarından bıçaklayan başka devlet ve kuruluşlardan medet umuyorlar.

  Bir başka yazımda da Rum Ortodoks Kilisesinin, zaman içinde Filistinlilere ait hangi toprakları israil devletine ve israilli yerleşimcilere sattığına değineceğim…"

  Kaynak da vereyim; Okumak isteyenler, Ata Atun hocanın yazısını okusun buradan. Ve herkes gerçekleri görsün:
  http://www.ataatun.org/ru...ilistinlilere-kazigi.html

  Şu kısım, şahsi düşüncemdir: Türkiye'ye ihanet eden islam ülkelerine çok kızıyorum. Şeriatçı ülkelerin hepsi neden Türkiye düşmanı? Türkiye'nin tüm desteğine rağmen nankörlük eden bu şeriat ülkeleri ile diplomatik ilişki kurmaya ne gerek var, hiç anlamıyorum. Silelim gitsin. Bir daha da şeriat ülkelerinden olan hiçbir siyasi ile konuşmayalım; Ülkelerine gitmeyelim; Onların siyasetçileri de bizim ülkelere gelmesin. Şeriat ülkelerinin bize yarardan çok zararı var çünkü. Sadece Kaddafi iyiydi;
  Kıbrıs Barış Harekatı'nda Türkiye'ye destek olmuştu; Ama o, bir istisna. Ve istisnalar kaideyi bozmaz. Bitirelim tüm şeriat ülkeleri ve Araplar ile olan ilişkimizi. insan olarak belki iyi olabilirler; Ama siyasetçileri kötü kalpli. Diplomatik ilişki kurmayalım şeriat ülkeleriyle.
  -1 ... hexa gram
 2. 2.
  Türkiye'nin "din kardeşi" diyerek destek verdiği Filistin'in siyasetçisidir. Şeriat ülkeleri Türkiye'ye kaçıncı kez böyle yapıyor? Bu yaptıklarına rağmen neden onlarla diplomatik ilişki kurmak zorundayız ki? Bence onların Türkiye'ye yarardan çok zararı var.
  -2 ... hexa gram