1. 1.
  https://eksisozluk.com/tu...ampanyasi--3962155?a=nice

  ekşide gördüğüm kampanya. Öncelikle: şimdi bize sığınmış olan suriyeliler: insanlar bi kere kabul edelim bunu çünkü bunu unutup laf söyelen var.
  Şu andan itibaren suriyeden gelip türk vatandaşı olmak isteyen ve terörden kaçanlara daha hoşgörülü ve dikkatli davranılmalıdır.
  Ülkemizde olanlarsa tıpkı bizim gibi hükümetin yürüttüğü kötü politikanın kurbanıdırlar. Artık bizdendirler. Evet suç oranını arttırıyorlar bu çok ciddi ama naapacaz... Kovamayız ki hepsini biz it miyiz aq?
  15 -32 ... bi dk ananem camdan dustu
 2. 2.
  türkiye'de el nusra, el kaide üyesi, öso üyesi, terörist canileri istemiyoruz doğrudur.
  hatay'ı birbirine kattılar, halkı bezdirdiler, yerlisini göç ettirdiler, dükkanlarını soydular, işlerini bozdular daha nolsun.

  ekşi sözlük'ün değil bir yazarının kampanyasıdır.
  27 -6 ... godspeed you black emperor
 3. 3.
  Suriyeli istemiyoruz demek faşistliktir, "Suriyeli istemiyoruz"dan ziyade suriyeli terör örgütlerinin merkez üssünün Türkiye'de olmasını istemiyoruz. Orada kan döküp, burada tedavi olan teröristlerin Ülkemizde bizim paramızla tedavi olmalarını istemiyoruz denilmeli. Yoksa oradaki çoluk çocuk, evsiz-barksız Suriyeliler kabulümüzdür.
  3 -8 ... ifollowyou
 4. 4.
  ekşi sözlüğün ülkemize ve ülkemiz tarihine ne kadar uzak olduğunu gösteren son kampanyasıdır.
  türkiyede çalışan 200.000 ermeni vatandaşını söylerseniz gıkları çıkmaz o ayrı.
  5 -5 ... okutturan
 5. 5.
  (bkz: türkiye de oy kullanan suriyeli istemiyoruz)
  3 ... atabaka
 6. 6.
  böyle giderse onlar yakında bizi istemeyecek. hatay'ı bırak çoğu yurdun çeşitli illerine dağıldı bile...

  kimse hümanist masallara girmesin biz ve amerikan uşağı arap şeyhleri suriye'nin iç işlerine burnumuzu sokmasak, suriyelilerin çoğu zaten mülteci olmayacaktı...

  ve bu her işe sokanların günahını ne mülteciler çekmek zorunda nede sabahtan akşama kadar eşşek gibi çalışıp kazandığı paranın yarısını vergi diye veren yurdum vatandaşı...
  8 -4 ... hayis zayeb
 7. 7.
  faşizm kelimesini kullanan faşistleri ortaya çıkarmıştır.
  terörist kafa kesen canileri sevenleri göstermiştir.
  1 -2 ... godspeed you black emperor
 8. 8.
  ikiyüzlü yavşak sözüdür. bu ikiyüzlü yavşaklar mesela samandağ ilçesini solcu olduğu için çok severler ama oradan kimseyi tanımazlar. samandağlılar suriyeli'dir ve nusayri'dir. bunu arap oldukları için söylemiyorum adamlar suriye'den türkiye'ye cumhuriyetten sonra gelmiştir. şimdi sen bu adamları severken müslüman suriyeliler'i dışlarsan sana ikiyüzlü denir. ikisini de istemeyen faşolar da çıkabilir tabi.
  1 -5 ... rapi d
 9. 9.
  ben el nusra, öso, el kaide cani teröristleri için konuşuyorum çarpıtmasın kimse.
  (bkz: #20849156)
  -3 ... godspeed you black emperor
 10. 10.
  Kısmen yanlış kampanyadır.suriyeli muhalif komutanlar,el Nusra ve benzerlerini istemiyoruz olmalıdır arada kalmış gerçekten zor durumda olan mülteciler alınsın ama sınırdan atlayarak değil terör sorunu olan bir ülkede böyle olamaz kontrolle geçmeliler.kısaca Reyhanlı saldırısı,ceylanpınar ve niceleri AKP hükümetinin iğrenç dış politikasından olmuştur suriyeli yetimlerden değil.
  2 ... topuklu ve ruj