1. 1.
    istemiyoruz sizi anlayın şunu. En kısa zamanda change.org da imza kampanyasını başlatıp sizi ülkeden göndereceğiz!

Hanımlaar düşünsenize bitki örtümüz kısır oluyor. Ülkeden atmosfere huzur mutluluk sevinç yayılıyor. Ülkede ne şiddeti oluyor ne tacizi tecavüzü. Barzolar yok hanzolar yok krolar yok. Neşe saçılıyor her taraftan. Her yer dantellerle kaplı falan.
    Offf şu isteğin ve hayalin inceliğine bakın.

Gece istediğimiz saatte çıkıyoruz, akşam eve gelirken sürekli arkamıza bakıp durmuyoruz, karışan yok, laf eden yok, türkü çığırtanı yok.
    Muazzam bişi.
    20 -12 ... essy
  2. 2.
    Amazon ormanları mı burası yavaş gelin biraz.
    2 ... lenfosit
  3. 3.
    istekleri gerçekleşirse Maksimum 50-60 yıl içinde yok olacak olan toplumdur.
    1 -1 ... rosadolujoee
  4. 4.
    Essy bey napıyorsunuz?

Valla ararın 155'i. Vatan hayini!

Bir dilek.
    3 ... lcma
  5. 5.
    Sporlanarak çoğalan kadın yazar beyanı.
    ... angusdagnabbit
  6. 6.
    ülkemde erkek istemiyorum
    17 -5 ... le seigneur des tenebres
  7. 7.
    o öyle değil. ama haklılık payı var. köyden örnek vereceğim. Geçenlerde köyde muhtar araştırma yapmış, ne haddineyse, köyde 27 erkek ve 2 kadın 24 yaş üstünde ve bekar yani evde kalmış tabiri caizse. Muhtarımız evlilik programlarının yasaklanmasının ardından yılların geleneği çöpçatanlık müessesini yeniden hayata geçiriyor. Darısı avmlere karşı direnen küçük esnafın be kobilerin başına.
    -1 ... ecravut
  8. 8.
    ben de canım ben de. sokaklar kız dolsa keşke ama yok işte sakal yoğun bir ülke burası demografik olarak.
    ... ibni maymun
  9. 9.
    burası benim ülkem derken, kastedilen şey ait olduğun ülkedir sahip olduğun değil zira kendi ülkeni kurabiliyorsan zaten şartları sen belirlersin olabilir. ama kadınlar olmasa erkeklerin dünyası gerçekten çok monoton ve çekilmez olur.*
    1 ... integrasyonel
  10. 10.
    Oldukça makul bir istek. Erkeklerin soluduğu havayı solumanın tiksinçliğini akciğerlerimde taşıyorum. Parası neyse aramızda toplayıp verelim. Marsa falan iteleyelim derim ben.
    5 -4 ... loveneverdies