1. 31.
  nefis falan hikaye. tecavüzcüler dahil olmak üzere hırsızlık, cinayet gibi suçlardan yargılanıp hapse düşen insanların akli ve ruhsal dengesi bozuk, beyinleri doğru çalışmıyor.

  siz bir psikiyatra gidip tedavi olmazsanız ister müslüman veya hristiyan, isterse inançsız bir ateist olun; ister kürt, isterse türk olun; ister kadın, isterse erkek olun yapmam dediğiniz her boka bulaşırsınız.
  1 ... ozgur demirtas in robotu
 2. 32.
  yazamadım...yazdım yazdım sildim...silivri sıcaktır ama gidesim yok...

  T: en basit fizyolojik ihtiyaçlarının pençesine düşmüş, zavallı, bitap, şeref yoksunu erkek soyudur.
  3 ... keshberfo
 3. 33.
  dinde , vicdanda dejenerasyon.
  ... teflon
 4. 34.
  Hiçbir fikrimin olmadığı konu. Bence gereksiz özgüven ve empati yapamama. Kendini kadının yerine koyabilse belki yapmayacak.
  1 ... skordan sorumlu devlet bakani
 5. 35.
  anne baba kontrolunde duyguları bastırılan bebelerin tek kalınca basık bütün duygularının patlaması.
  1 ... yavuz ve unicorn
 6. 36.
  gen yayma içgüdüsüne hakim olamama ve dominantlık isteği.

  sadece erkekler değil, kadınlarda tecavüz eder.
  ... yamyam balagonda adami
 7. 37.
  Ailedir. Erkek çocuklarını büyütürken yapılan hatalar sonucu o kişiler her şeyi elde etme, kadınlardan üstün olma düşüncesine girer.
  Oysa bir erkeği yetiştirirken 'oh milli oldun sonunda erkek oldun adam oldun' derken kız çocuklarına potansiyel namussuz gözü ile bakılır.
  Bu yüzden.
  Ne okul ne din hiç Bi şey değil bunun tek nedeni ailenin çocukları yanlış yetiştirmesi ve çocukta psikolojik bir rahatsızlık gördüğü an doktora götürmemesi.
  4 ... ankakusu0
 8. 38.
  kadını da, erkeği de; kürdü de, türkü de; müslümanı, hristiyanı da, ateisti de tecavüzcü olabilir. çünkü hepimiz bozulmaya son derece müsait bir beyne sahibiz. sadece kimi insanlar bu mevzuda daha bilinçsiz.

  kendimizi kontrol etmek isteyebiliriz, ahlaklı olmayı arzulayabiliriz, çalışkan bir insan olmak en büyük gayemiz olabilir. amma velakin beynimizde fiziksel ve kimyasal bir hasar mevcutsa bunu türklükle, kürtlükle; kadınlıkla, erkeklikle; dindarlıkla, dinsizlikle telafi edemeyiz.

  neticede zeka seviyemiz o kadar düşer ki aptal bir maymun gibi aklımızı yitirir, sonrasında pişman olacağımız olaylara bulaşırız. arkadaş, dost, akraba çevresinde şerefsiz ve serseri bir insan olarak anılırız. çalışkanlık bir yana temel ihtiyaçlarımızı gidermek için emek sarf etmekte bile zorlanırız.

  yani eli ayağı düzgün bir aileye denk gelse hapse düşmeyecek serserileri ve hayat hikayelerini boşverin, kendinizi kurtarmaya bakın.
  ... ozgur demirtas in robotu
 9. 39.
  daha öncesine gidilmeli. bu duruma iten sebepler ne? türkiye’deki erkeklerin bir çoğunun tedavi görmesi kanaatindeyim.
  bu sözlüktede görüyoruz bir çok şeyi dışa vuruyorsunuz aslında. aklınız, fikriniz, yazdıklarınız cinsellikte. bir kadını elde etmenin “erkeklik” olduğunu zannediyorsunuz. zorla olduğunda da tecavüz oluyor kavramsallaştığında yani literatürde.

  lafım sözlükteki erkeklere. cinsel deneyimlerinizi, “arzularınızı”, sapıklıklarınızı burada yazınca hiçbir sorun yok, biri aynı arzuları bir kadını zorladığında hepiniz bağırışıyorsunuz.

  gözümde hiç bir farkınız yok. bir an önce tedavi olup hayatın cinsellikten ibaret olduğunu anlamamanız dileğiyle.
  dünya bir pislikten daha kurtulmuş olur. ve bir kadının daha hayatı kararmamış olur...

  sebebine gelince: erkekler! kendine bir nebze yetiştirememiş olan erkekler. vesselam.
  ... pencerekenarindakikiz
 10. 40.
  Erkeklerin birer abaza olmasi ve nefsine hakim olamaması.

  Biz sövünce de kötü biz oluyoruz maalesef.
  1 -2 ... s h a k t a r v8 x