1. 11.
    sexe olan açlık değil daha ayrı bir hastalık bu. gazetedeki köşe yazılarını okuyoruz, toplumun sexe ne kadar hastalıklı bir yerden baktığının kanıtıdır bu. reyting peşindeki diziler ve filmler de ayrıca böyle. mesela fatmagülün evlenmek zorunda olduğu adamla olan aşkı mümkün müydü sizce? adam tecavüz etmemiş olabilir fakat sonuçta tecavüzcülerin arasındaydı ve engel olabilirdi ama olmadı. herkes kahraman ilan etti o adamı, iyi biri her zaman iyidir. unutmayalım.
    1 -1 ... kediciksiz adnan hoca
  2. 12.
    Türkiye cinselliğin afrikasıdır. Bu sözüm yanlış anlaşılmasın o kadar çok sapık kişilik var ki insanları geçtim hayvanlara tecavüz ediliyor.
    ... adnl
  3. 13.
    Kadını ya da kişinin ilgi duyduğu cinsiyeti metalaştırmak ve bunun da doğru bir eylem olduğu sanrısıdır. Kimse kusura bakmasın ama bunun altına toplum da, din de, aile de, eğitim kurumları da yatıyor. Ayrıca kusura da bakabilirsiniz gerçi umursadığım yok. Kadınların göstermesi vermemesi, giyim şekilleri, davranışları diyorsunuz. Her kalkanın altına yatmak zorundalar mı? Erkeklerin üstün cins olduğunu zanneden yoktur umarım bu ortamda. Seksten iki tarafta zevk alıyor amenna ama istek ve rızanın olmadığı bir cinsel zorbalık hala insanlık konusunda ehilleşememenin göstergesidir...
    -1 ... parasiz napolyon
  4. 14.
    aciz muhalefet ve aciz goy goyları .

aferim hep o kafaya hizmet edin ki daha çok muhalefet kalasınız ve millet sizden daha çok nefret etsin !
    2 -1 ... tiamat
  5. 15.
    "insan" evet. başka bi sebeni yoktur. çok klasik ama doğru bi laf vardır. " insanın olduğu her yerde sorun vardır."
    1 ... turin
  6. 16.
    islamın kadınlara yönelik tutumundan dolayıdır. Cehalettendir. Günümüzde islamın en yoğu yaşandığı ülkelerde kadınlar insan mıdır diye sempozyum düzenleniyorsa ve bunun gibi bir sürü farklı uygulama olursa kadınlara tecavüz sorun olmaz.
    -4 ... yurugitlan
  7. 17.
    .günümüz için konuşursak, internette, sosyal medyada görülen dünyadan çıkıp da sokağa inen kişi gerçek ve sanal arasındaki derin uçurumda kaybolur. Malum ekonomik durum kişiye o imkanlara ulaşmayı imkansız gösterir. Tabuların hakim olduğu bir yerde üzerine kendisinin de seçilmeyeceğini bildiğinden sorun yaşamaya başlar. Bu çıkmaz radikal davranışlara iter.

Bunlar günümüz toplumumun yan etkisini yaşayan insanlardır. Yaptıklarını meşru bulduğum anlaşılmasın. Sadece altta yatan nedeni düşünüyorum. Hadım edilmelerinden tarafayım.

Hayata dair umudu olan bir insan bunu yapmaz. Bakın cinselliği katmıyorum bu işin içine. Alkol, uyuşturucu olmadığı sürece kişiyi bu suça itecek yoğunlukta bir itkinin olacağını sanmıyorum. Bastırılmışlığın olduğu her yerde böyle sorunlar artıyor. Bu suç işlenmeden önce tedbir alabilmek oldukça zor. Kadınlara gece sokağa çıkmayın diyen yobazların dahiyane fikirlerini ayrı tutuyorum tabii
    -1 ... dehumanized
  8. 18.
    Türk kızıdır.
    1 -1 ... kivilive
  9. 19.
    Ne yazık ki toplumsal düşünce bozuklukları, baskı. Adalet kavramından oldukça uzakta bir hukuk sistemi. Kadını değersiz gören, kendini üstün ırk sanan iğrenç zihniyetsiz yaratıkların her yerde olusu. Aptal ataerkil düşünce. Aptal insanlar. Ve burada bunlara katlanmak zorunda kalan zavallı kadınlar. Daha çok savaş verilmesi lazim ki, bir şeyler değişebilsin. En egitimlisi bile vizyonsuz bu ülkede. Bunca zorluk altında sürekli eleştirilen yine kadınlar. Şaka gibi ama ne yazık ki gerçek.
    1 -1 ... kotlin
  10. 20.
    Şeriat ile yönetilmiyor oluşumuzdur.
    1 -1 ... zall bana hep abi der