1. 1.
  Artık burama kadar geldi bunlardan. Yeter lan sikikler !

  altı üstü avrupada ligden bile sayılmayan, hiçbir seyir zevki olmayan, veteranlar çöplüğü leş takımları barındıran saçma bi lig amk ne bu kadar büyütüyosunuz ? Sabah kahvaltıda peynir ekmek yiyor aç köpek her gün futbol terörü estiriyor mnakoduum.
  1 -1 ... golazo
 2. 2.
  bunlardan bazıları maalesef benim arkadaşlarım. hele biri var ki nutuk deyince 10. yıl marşını söylüyor amına koduğumun aptalı ama hangi takım kimi alıp satıyor hangi futbolcunun karısı adamı kimle aldatıyor ezbere sayar. evet.
  1 ... baba kreyzi
 3. 3.
  futbol maçı izlerken, o anki heyecana kapılıp arkadaşa ana, bacı küfür ederek her maç 3-4 arkadaşını kaybeden insandır. Halbuki dostun bir 90 dakikadan değerlimi?
  ... resense
 4. 4.
  Vardir boyle bir sey. Yakin cevremde hic bulundurmadigim insanlar olduklarindan haklarinda detayli bir analiz yapamayacagim. Aidiyet duygusu mu, bos vaktinde yapabilecegi baska bir hobisi olmamasi mi bilemiyorum. Ama hakikaten asiri gereksizler. bilakis zararli bir habitat gibi gorunuyorlar. Tabii ust duzey ligleri takip edenleri bilemem. turk ligi fanatigi ise basligi acan arkadas hakli.
  ... chpli laik gavat